Domů TIPY A TRIKY 10 otázek, které byste měli položit Vašemu partnerovi, pokud chcete Váš vztah...

10 otázek, které byste měli položit Vašemu partnerovi, pokud chcete Váš vztah vybudovat na důvěře!

Certifikovaná psychiatrička dr. Susan Edelmanová říká, že klíčem k budování zdravého a dlouhodobého vztahu je komunikace prostřednictvím otázek. Samotné otázky vyvolávají povahu jedné osoby a ukazují, jak jsou partneři ochotni k otevřenosti, a zda zvládají kritiku. Tyto otázky buď budují důvěru, nebo osvětlí hlubší problémy, které ve vztahu potají číhaly.

Dnes jsme pro Vás sestavili seznam 10 otázek, které Vám a Vašemu partnerovi podle Dr. Susan Edelman pomohou se otevřít jeden druhému a dozvědět se více o typech Vašich osobností.

1. Jak blízko jsi si s rodinou?

Dr. Edelman říká, že „zeptat se někoho na jeho rodinu a zda jsou si blízcí, může vystavět důvěru a emoční intimitu.“ Každá rodina má nějakou dysfunkčnost a touto otázkou se můžete dozvědět, proč je Váš partner takový, jaký je a proč jedná tak, jak jedná.

2. Proč se ti se mnou těžko hovoří?

Mnoho párů považuje za složité mluvit spolu navzájem o jistých záležitostech. Je jednodušší zjistit, jaké jsou tyto skutečnosti a proč se s nimi zdráhají vypořádat s Vaší pomocí. Jejich odpověď může být pro Vás trochu odsuzující, ale musíte ji přijmout, pokud chcete mezi Váma dvěma vybudovat důvěru.

3. Na jaké úspěchy jsi nejvíce pyšný?

Odhalení jednoho úspěchu, na který je Váš partner nejvíc pyšný, ukazuje konečný cíl v životě. Jedná se o způsob, jak se ptát, co je jeho hlavním cílem – otázka, kterou byste měli myslet zcela upřímně, protože může vést k dalším informacím.

4. Co pro tebe znamená náš vztah?

Kam dál?

10 potravin bohatých na kolagen, které pomáhají zpomalit stárnutí pokožky!

Jak přirozenou cestou snížit stres, úzkost a depresi? Poradíme Vám!

Upozornění: Chemikálie v opalovacím krému způsobují rakovinu kůže!

Snižte riziko vzniku rakoviny prsu až o 19 % pomocí tohoto oblíbeného nápoje!

11 šikovných způsobů, jak přivést Vaše oblečení zpátky k životu!

Další články