10 stylových, ale praktických nápadů pro uspořádání věcí ve Vaší kuchyni. Tyto tipy Vám neskutečně usnadní život!

V každém bytu je kuchyně zvláštní místo. Sdílíte zde srdečné rozhovory s přáteli. Trávíte zde čas vytvářet Vaše nenapodobitelná kulinářská díla. Také je to tajné místo, kam potají chodíte v noci za chutnými sušenkami a sklenicí teplého mléka!

Věříme, že všechno v našich kuchyních by mělo být jak esteticky příjemné, tak i rozumně uspořádané. Naštěstí to všechno vyžaduje jen trochu úsilí a špetku pikantní tvořivosti.

Víceúčelový dřevěný panel

[hana-code-insert name=’google‘ /]Tuto myšlenku můžete jednoduše zrealizovat vlastníma rukama. Tato úprava Vám poskytne dostatek úložného prostoru. Možná dokonce zjistíte, že již nepotřebujete kuchyňskou skříň!

Využijte jednoduchosti

Proč si kazit cenné prostory objemnými skříněmi, když můžete většinu kuchyňského nádobí skladovat na nástěnných hácích? Osvědčená metoda s náznakem moderního stylu.

Magnetická deska

Nejen že magnetická kuchyňská deska vypadá ultramoderně, ale také zajišťuje, že nikdy neztratíte potřebné věci.

Závěsná mřížka

Vezměte drátěný mřížkový panel, aplikujte dotek úsilí a kreativitu, a pro Vaše kuchařské náčiní máte nádherný stojan, který ozdobí Vaši kuchyňskou zeď.

Používejte všechny pánve

[hana-code-insert name=’google‘ /]S tímto krásným, vícepodlažním stánkem budou Vaše oblíbené pánve vždy mít ve Vaší kuchyni zvláštní místo!

Vestavěné regály

Jedná se o design, který vypadá originálně, nikdy nedokáže přilákat pozornost a představuje jedno z nejlepších řešení Vašich problémů s ukládáním ve stísněné kuchyni.

Zavěste police přímo nad pracovní plochu

Toto je ideální pro ty, kteří chtějí mít všechno na dosah. Toto nastavení Vám umožní uspořádat nádobí na sucho ihned poté, co jste ho umyli. Také nebudete muset hledat v kuchyni ingredience při příštím vaření!

Kombinace epického designu a funkčnosti

Brilantní řešení pro ty, kteří chtějí, aby jejich pokoje vypadaly jak originálně, tak funkčně! Veškeré kuchyňské nádobí můžete ukládat tímto způsobem. Umístěte věci, které nejvíce potřebujete, na dolní police (vše ostatní může být uloženo výše). Takový design také ponechává prostor pro některé lakonické dekorativní prvky.

Souhra barev a textur

Jednoduchá, přesto jasná a přitažlivá sestava, ve které se všechny konstrukční prvky vzájemně doplňují a kontrastují, přičemž si zachovávají funkčnost. To Vám umožní vytvořit maximální komfortní kuchyňské prostředí.

Úžasné „plovoucí“ sklenice

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Tento levný a nápaditý designový přístup Vám umožňuje uvolnit skříně a police, čímž vznikne více úložného prostoru. Jednoduše našroubujte víčka do spodní strany nástěnné police, nebo do jiného povrchu.