Domů TIPY A TRIKY 10 tipů pro rodiče, jak mít doma vychovaného a vzorného andílka!

10 tipů pro rodiče, jak mít doma vychovaného a vzorného andílka!

Jinými slovy: Jak nevychovat rozmazleného spratka aneb nemáte zač!

V mé praxi se často setkávám s bohatými rodinami, které se potýkají s tím, že chtějí vychovat „neporušené“ děti, které jsou vděčné, i když jsou bohaté, jezdí na drahé dovolené, mají nádherné domy a vlastní nejnovější vynálezy, hračky a luxusní automobily.

Ptají se mě, jestli je to opravdu možné, a moje odpověď zní: „Ano, ale budete na tom muset tvrdě pracovat.“ Říkám tomu záměrné rodičovství a to vyžaduje disciplínu!

Takže, tady je můj seznam, jak vychovat ze svých ratolestí vděčné andílky. Abyste byli úspěšní, měli byste být velice důslední v dodržování těchto zásad. To, co z Vašich dětí vyroste, je koneckonců odrazem Vaší vlastní osoby.

1. Říkejte pravidelně NE.

Vyzkoušejte taktiku zpožděného uspokojení a prostě ne vždy dejte svým dětem to, co chtějí, i když si to můžete snadno dovolit.

2. Očekávejte vděčnost.

Jděte nad rámec učení proseb a děkování u Vašeho potomka. Učte ho také očnímu kontaktu, správnému podání ruky, náklonnosti a uznání za laskavé a štědré věci, které jsou jim řečeny a darovány.

3. Praktikujte altruismus.

Kam dál?

Ušetřete stovky měsíčně a přesto si užívejte čistotu svého domova! Babiččin trik, který nikdy nezklame!

Trápí vás zarostlé nehty na nohou? Těchto 5 osvědčených triků váš problém vyřeší!

Nejsnáze se zbavíte bolesti bederní páteře, když budete dělat tyto 2 jednoduché věci!

Trápí vás bolest kolen? S těmito triky se jí snadno a rychle zbavíte!

Tak toto je neuvěřitelné! Kate Middleton dokáže vytvořit pokaždé nový outfit a to i při nošení stejného oblečení! Jak to jen dělá?

Další články