David Hampl
24 ledna, 2019

Ženy muže ve většině případů přitahují. Takto to zkrátka a jednoduše funguje v přírodě a jde o věc, která je zcela běžná. Nutno ale říci, že to funguje jenom do té doby, než žena nezačne dělat některou z těchto 10 věcí. Ty jsou zaručeně těmi, kterými může žena muže odpudit. Dali jsme dohromady 10 případů, kdy ženy dělají to, co je důvodem, proč od nich muž doslova utíká. Zajímá vás, co to je? Tak se na to podívejte společně s námi. I kdyby jinak byla žena sebedokonalejší, takto nemá šanci.

Extravagantní účes

Mnoho žen rádo zkouší nové věci. To není nic zase až tak špatného, stejně jako to není nic ani zase až tak zvláštního. Nutno ale dodat, že jsou takové, které to až příliš přehánějí a to potom vede k situaci, že si muže spíše odhání. Jasným příkladem jsou extravagantní účesy. Na přehlídkových molech, kde se něco podobného očekává, může daný účes působit ještě dobře. Běžně na ulici nebo ve společnosti však nikoliv. Nehledě na to, kolik tužidel, laků a doplňků je použito, aby účes držel. Přitom muže zaujme něco zcela jiného. Přirozená krása vlasů v jednodušším a stylovém účesu.

Vrstva make-upu

Použít make up není nic špatného. Je určený za zamaskování nedokonalostí, stejně jako je určený také na sjednocení pleti. Když je využití správně, je vše v pořádku. Horší to ale je, když je použitý špatně. Co muže spolehlivě dopudí, to je silná krycí vrstva. A to ještě špatně nanesená. Takové líčení vypadá nepřirozeně a muž bude často radši sám, než aby s takovou ženou vyrazil do společnosti.

Slepené řasy

Použití řasenky pomůže každé ženě k tomu, že dokáže velmi efektivně zvýraznit své oči a tak zdůraznit svůj pohled. Kvalitní řasenka a dobrá zručnost dokážou doslova zázraky. Jsou ale ženy nešikovné a řasenky levné a obyčejné. Výsledkem jsou řasy, které jsou slepené, nepřirození a které navíc mohou dělat šmouhy, či barva začne dříve nebo později stékat. Toto rozhodně není krása, která by muže přitahovala. Jakmile uvidí její oči z blízkosti, dá jí raději sbohem.

Lesklé líčení

Jednu doby to byl velká trend. Lesk na rty se třpytkami, líčení očí se třpytkami, make-up se třpytkami a další formy využití daných doplňků. Dnes už je taková forma líčení minulostí a v podstatě nepřijatelná. Která žena ji stále využívá, ta ukazuje tři věci. A to fakt, že zaspala dobu, stejně jako fakt, že nemá vůbec žádný vkus. Takovou by muž nikdy nechtěl.

Problémy s ústní dutinou

Starat se o svou ústní dutinu by mělo být povinností každého moderního člověka. Co dokonale odradí každého muže? V první řadě to jsou zažloutlé zuby, na kterých je vidět, že o ně není pečováno. Ještě horší je však to, pokud člověku nějaký zub chybí, nebo ho má prokazatelně zkažený a černý. V době, kdy zubní lékaři umí doslova cokoliv je to zcela nepřijatelná věc. Pozor však i na to, že muže může odradit také zápach z úst. Jako žena nezapomínejte na čištění zubů,. Žvýkačku, případně i osvěžovač.

Špatná hygiena

Zápachem jsme v předchozím odstavci končili. Zde jím začneme, jelikož máme na mysli zápach potu, který jasně souvisí s nedostatečnou hygienou a neznalostí slov antiperspirant nebo deodorant. Dále však muže odpudí řada dalších věcí. Jsou to třeba neumyté mastné vlasy, ušpiněné ruce, stejně jako třeba neoholené nohy. Vše jsou jasné signály, že tato žena o sebe nepečuje. A kdo by chtěl mít takovou doma? Rozhodně nikdo.

Nevzhledná pleť

Je jedno, zda je mastná, zda je naopak suchá, nebo je špinavá, jsou na ní různé pupínky a vyrážky, nebo cokoliv podobného. Pokud se nejedná o přímý důsledek nějakého problému, tak jde většinou o známku toho, že daná žena o svou krásu nedbá. A takové ženy muži příliš v lásce nemají. Ještě jednou připomeňme, že nyní nemáme na mysli zdravotní problémy. Takto špatní, aby takové ženy odsuzovali, muži rozhodně nejsou.

Nepřirozené nehty

Řada žen si myslí, že čím jsou jejich nehty delší a čím méně tradiční tvar mají, tím jsou krásnější. A tak se objevují formy nalepovacích umělých nehtů, které jsou i několik centimetrů dlouhé. Co na ně říkají muži, to se raději neptejte. Toto je jasný signál, že daná žena to asi nemá v hlavě v pořádku. Jinak je ale péče o nehty na místě. Klasické decentní gelové nehty, nebo francouzská manikúra jsou cestou, se kterou se nedá nic zkazit.

Tmavé rty

Používání rtěnky není nic špatného. Jak ženám káží moderní trendy, správné je hlavně zachovat přirozenost a volit světlejší odstíny. A přesně to se líní i mužům. Pokud jsou rty, které dokážou odradit, tak je to příliš rudá barva, nebo dokonce odstíny, jako je černá či tmavě fialová. Takové ženě muži málokdy dají i pusu.

Přemíra vůně

Decentní parfém. To je přesně ta správná věc, kterou by měly ženy používat. Kromě samotné vůně je třeba hledět i množství. Méně znamená více. To potvrzují i muži. Ti nemohou ani sami říci, co je pro ně horší. Jestli těžká a agresivní vůně, nebo to, že žena po jejich boku na sebe voňavku leje doslova v litrech.

Sdílejte článek