100 letý veterán vydělá na zdravotní péči přes 1,4 milionu – Jak to udělal?

Lidé dokáží opravdu neuvěřitelné věci, které si mnohdy nejsme schopni ani představit. Věk zde vůbec nehraje roli, protože zázraky lze konat v každém věku. Důkazem je příběh jednoho válečného veterána, který chtěl poděkovat zdravotnickému personál za to, že mu pomohli s novou kyčlí a že se tak skvěle starají o nemocné v této těžké době. Zdravotníci to mají opravdu náročné, a proto se jim rozhodl poděkovat poněkud zvláštním způsobem. S pomocí svého vozítka několikrát prošel svou zahradu tam a zpět, díky čemuž vydělal neskutečné množství peněz, které následně daroval. Podívejte se na tento dojemný a silný příběh.

Veterán druhé světové války

Mužem, který se dopustil takto silného a krásného činu, byl téměř 100letý válečný veterán z 2.světové války. Akt, pro který se rozhodl, je opravdu neobvyklý a zaslouží si velké uznání. 100krát prošel svou zahradu a vydělal tak 1,4 milionu liber. Původní záměr byl ovšem trochu jiný. Vzhledem k jeho věku a aktivnímu životu potřeboval novou kyčel a podstoupil tak lékařský zákrok. Péče lékařů ho fascinovala a chtěl jim poděkovat.

Přes milion liber

Původně chtěl získat jen 1 000 liber, aby mohl poděkovat za skvělou péči, které se mu dostal od lékařského personálu. Částku ovšem vybral velmi rychle, a proto se rozhodl ji navýšit na 500 tisíc liber. Částka se rovněž velmi rychle vybrala, a navíc se během krátké doby zdvojnásobila. Nakonec dosáhla mimořádného milníku 1 milion liber. Tuto částku věnoval lékařům a zdravotnickému personálu za skvělou práci a péči.

Obdiv a úcta

Rozhodl se, že bude aktu pokračovat a podpoří tak lékaře z celého světa. Naplánoval si další série kol, které mohou pomoci vydělat peníze pro zatížené zdravotnictví. Od muže je to opravdu úžasný akt, který si zaslouží obdiv a úctu. Během svého života bojoval ve druhé světové válce, následně se stal kapitánem a sloužil v Indii a Barmě.