David Hampl
16 listopadu, 2019

Svatba je velmi výjimečnou událostí. A to nejenom pro ženicha a nevěstu, ale také pro všechny svatebčany. O to více mrzí, pokud se někdo nemůže svatby zúčastnit. Zvláště pokud jde o někoho z rodiny. To se stalo i Lucii, která se vdávala, ale její babička se pro svůj špatný zdravotní stav účastnit. Všechny to velmi mrzelo, ale svatba se nakonec uskutečnila. A byla povedená.

Lucie se vydala za svou babičkou

Obvykle je to tak, že kdo se svatby neúčastní, ten si alespoň prohlédne fotky, aby viděl, co se na svatbě dělo a jaké to bylo. Vypadalo to, že Lucie jede právě za tímto účelem i za svou babičkou. Vlastně to tak všem řekla. Že tam jede kvůli fotkám. Okolí si myslelo, že je chce babičce ukázat. Realita však byla naprosto jiná.

Uspořádala soukromé focení

Lucie udělala něco skutečně unikátního. Babička se oblékla do nejlepších šatů a ona si na sebe vzala šaty svatební. K tomu byl povolán profesionální fotograf, který měl obě ženy zvěčnit. Jednalo se o unikátní objednávku soukromého focení. Nevěsta jednoduše chtěla, aby ji její babička mohla vidět ve svatebních šatech a aby jí také měla na fotkách, stejně jako by na nich byla, pokud by se mohla účastnit samotné svatby. Byl to nejenom dobrý nápad, ale bylo to také něco velmi dojemného.

Babičce zbýval jenom poslední měsíc

Lucie věděla, že je na tom její babička velmi špatně a že jí zbývají jenom poslední dny. Byl to zhruba měsíc. I proto se rozhodla naplánovat tento dojemný den. Babičce ještě stihla ukázat hotové fotky a ta byla velmi ráda. Moc se jí líbili a řekla Lucii, že je tou nejúžasnější vnučkou, kterou kdy měla. Když nevěsta ukázala fotky i rodině, ta nemohla uvěřit tomu, že je na nich i babička. Fotky se následně vložily do svatebního alba, kde to vypadalo, jako by byla součástí svatby. Tomu se říká láska. Ve skutečnosti byla babička v nemocnici na lůžku, několik stovek kilometrů od místa, kde se svatba konala.

Sdílejte článek