11 Extrémně užitečných triků, které Vás promění v Bohyni uklízení!

11 Extrémně užitečných triků, které Vás promění v Bohyni uklízení!

Konečně! Jste skutečně v náladě na uklízení, máte rukavice a … najednou si uvědomíte, že Vám došel určitý čistící prostředek … Nebojte se, dnes jsme pro Vás shromáždili některé neuvěřitelně užitečné tipy, které Vám pomohou dosáhnout čistoty Vašeho domu. Nyní budete schopni vyřešit i ty nejnáročnější úklidové problémy!

Spálené hrnce a pekáče

Soda a peroxid vrátí Vaše spálené hrnce, pánve a pekáče do téměř nového stavu. Minimální úsilí a ty nejlepší výsledky.

Okenní rámy

Do rohů umístěte sodu a pak vše opatrně zalijte bílým octem. Počkejte, až se bublinová reakce uklidní a odstraňte v klidu nečistoty.

Vana

Smíchejte ocet a prací prášek ve stejném poměru a směs poté aplikujte na problémové zóny. Směs nechte působit cca 10 minut a poté znečištěné plochy očistěte štětcem.

Pračka

Pračka je v domácnosti jedním z těch nejpoužívanějších spotřebičů a v důsledku toho se časem ušpiní a může i zapáchat. Chcete-li se zbavit zápachu, spusťte nejteplejší cyklus, který je k dispozici bez oblečení. Přidejte do bubnu pračky sodu a bílý destilovaný ocet. Sledujte to kouzlo!

Spáry mezi dlaždicemi

Chcete-li, aby spáry mezi dlaždicemi opět svítily a byly znovu bílé, použijte čistič toaletního odpadu s bělícím prostředkem a kartáčkem s tvrdými štětinami. Vaše podlaha a stěny se budou lesknout, jako by byly profesionálně vyčištěny.

Gauč z mikrovláken

Nejdříve zkuste aplikovat trochu alkoholu na skvrny a poté trochu destilované vody. Následně čistěte gauč, dokud skvrny nezmizí. Nakonec použijte tvrdý kartáček, abyste všechnu tkaninu pečlivě odloupli.

Kartáč na vlasy

Chcete-li uvolnit staré prameny vlasů, přestřihněte každou třetí řadu mezi štětinami. Poté si vytvořte směs horké vody a sody a vložte do roztoku kartáč. O pár minut později budete moci snadno odstranit všechny vlasy z Vašeho oblíbeného kartáče.

Klimatizace

Pomocí starého kosmetického kartáče nebo štětce můžete zachytit veškerý prach z větracích otvorů v autě.

Skleněné láhve a vázy

Sůl, mýdlo a teplá voda vytvářejí opravdu magické řešení, které vyčistí všechny druhy skleněných předmětů. Naplňte je roztokem, protřepejte a opláchněte vodou. Opakujte postup, pokud je to nutné.

Autosedačky

Chcete-li ušetřit peníze na suché čištění, zkuste si auto vyčistit sami. Použijte toto domácí řešení: smíchejte sodu, ocet a vodu. Nastříkejte směs na sedadla a osušte je pomocí tvrdého kartáče.

Podlaha

Zubní pasta udělá přímo zázrak na podlahách z tvrdého dřeva. Položte na podlahu kousek zubní pasty a o pár vteřin později ji jemně setřete houbou, nebo hadříkem z mikrovlákna.

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

Tisk
ZDROJbrightside.me
Loading...
Sdílejte

Kam dál?

6 ideálních celebritami schválných destinací pro líbánky! Vždyť jsou jednou za život, že? Nebo vícekrát…?

Ať si říká, kdo chce, co che, Melanie Trump je zkrátka kus! Podívejte se, jaké jsou její tipy a triky, aby si udržela takovýto vzhled!

Už jste slyšeli o RSI? Jedná se o syndrom, kterým trpí většina zaměstnanců v kancelářích! Máme pro Vás však tipy a triky, jak mu předejít!

Stydíte se za svou druhou bradu? Pak vyzkoušejte tyto tipy a triky!

Podívejte se, jak zajímavě lze upravit manikúra! Je to skvělá alternativa k nudné francouzské manikúře!

Další články