11 znaků toho, že tento muž je pro Vás opravdu ten pravý. Bod číslo 6 mluví za vše!

V tomto světě plném lidí je opravdu těžké najít přesně tu osobu, která by byla schopna uspokojit potřeby Vašeho srdce a duše. Pokud na někoho takového natrefíte, konečně najdete i pocit štěstí, který nemá obdoby. Někdy může být takové hledání náročné a může trvat i roky. Občas se zase stane něco, co Vašemu vztahu brání se rozvíjet. Takže, jaký je vlastně ten recept na dokonalý vztah? Jak víte, že osoba, se kterou chodíte, je opravdu pro Vás ta pravá?

Vždy Vás chválí a mluví o Vašich úspěších

Pokud dostanete v práci lepší místo, nebo jen například vyhrajete obyčejné lístky na koncert, nemůže odolat tomu, aby to všem velkodušně oznámil, a to ještě před tím, než vůbec začnete přemýšlet o tom, zda se o tom zmíníte Vy. Jednoduše je to kvůli tomu, že je to pro něj důležité – opravdu důležité.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Je Vaším rytířem i po těch všech letech, co jste spolu!

I když už jste spolu delší dobu, stále je pro Vás ochoten udělat takové ty malé rytířské věci, jako například to, že Vás odnese na rukou až ke dveřím, protože Vás bolí nohy z nošení bot na vysokém podpatku, a nemůžete už ujít ani krok .

Nesnaží se Vás změnit

Ví o Vašich chybách. Ví o tom, že jste nepořádnější než on a že máte ve věcech větší bordel. Je vypořádán s tím, že chcete kočku, či jiné zvířátko, nebo s tím, že neumíte velmi vařit. Ale to všechno, a všechno ostatní, je pro něj zcela v pořádku.

Chybíte mu

Ne, není to jen taková sladká prázdná frázička, která se vždy hovoří. Je to skutečná realita, pokud jste se navzájem neviděli delší dobu.

Můžete před ním plakat, aniž byste se cítili trapně!

Ví, kdy se má o Vás postarat či kdy potřebujete utěšit. Vždy Vás dokáže podpořit a dát Vám tu správnou radu, kterou potřebujete slyšet.

Když si Vaši přátelé stěžují na své partnery, nemáte čím přispět!

Kdykoliv se Vaše přítelkyně či přátelé rozhovoří o různých problémech, které je sužují, Vy jste ticho. Jednoduše se nesetkáváte s takovými banálními a nesmyslnými obtížemi, protože si dokonale rozumíte.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Je v blízkém vztahu s Vaší rodinou a také si dává pozor na to, abyste byli i Vy v dobrém vztahu s tou jeho!

Nemá problém s tím, když k Vám někdo přijde na návštěvu. Bez váhání zavolá Vašeho otce, či babičku. A také je naprosto v pořádku, pokud půjdete na narozeninovou oslavu jeho bratra, i když tam zrovna Váš vyvolený nebude.

Vaši přátelé jsou i jeho přátelé

A on se o ně stará! Pokud má některý z Vašich přátel ne zrovna nejlepší den, navrhne Vám, abyste šli k němu, pozvali ho k Vám, či vymysleli nějaký společný program. Nebo například, pokud se už dlouho o někom nezmiňujete, zeptá se Vás, jak se má a jak se mu daří.

Chápe, že se někdy zlobíte

Také chápe, že všichni jsme jen lidé a dokážeme se usmířit a udělat za vším velkou tlustou čáru. Jediná věc, která ho trápí je ta, že jste rozrušená, a on si přeje abyste se zas cítila dobře.

Řekne Vám jen tak, z ničeho nic, že ​​jste nádherná!

A dokonce to dokáže říci i ve chvílích, kdy vůbec nejste upravená, máte rozcuchané vlasy a namísto svůdných šatů máte oblečené staré vytahané tričko a tepláky.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Můžete dělat všechno společně, aniž abyste se hádali

A to znamená, že například Váš společný výlet se nepromění hned na katastrofu a to ještě jen při pouhém balení.

Ale pamatujte na to, že vztah je oboustranný proces. Neměli byste očekávat úžasné a neuvěřitelné věci jen od Vašeho muže. Snažit se musíte oba. I Vy ho musíte podporovat stejným způsobem, nejvíce, jak je to jen možné.