Domů TIPY A TRIKY 12 úsporných kancelářských tipů a triků, o kterých jste ani nevěděli, že...

12 úsporných kancelářských tipů a triků, o kterých jste ani nevěděli, že je potřebujete!

Průměrný Čech tráví až 40 hodin týdně v kanceláři, což je téměř třetina našeho života! Pocit pohodlné práce je stejně důležitý jako pocit pohodlí doma. Zde je seznam triků, které byste ve Vaší kanceláři měli používat, abyste si zpříjemnili pracovní den.

Shromáždili jsme pro Vás několik tipů, které Vám usnadní práci, zorganizují a zpohodlní. Podívejte se na tento seznam, abyste zjistili, jak se vypořádat s říznutím od papíru, jak si zorganizovat své dráty pod stolem, jak léčit bolest zad a obecně relaxovat.

1. Deodorant pomůže zabránit odření

Je horko a Vy chodíte do práce ve svých oblíbených šatech, nebo šortkách. Tření mezi stehny, když chodíte, nebo sedíte celý den, má za následek bolestivé a nepříjemné odření. Existuje jednoduché řešení, které usnadní Vaše utrpení: roll-on-deodorant. Deodorant působí jako mazivo, které uklidňuje pokožku a činí chůzi méně bolestivou.

2. Kancelářské klipy opraví zlomené nohy klávesnice

Většina lidí je zvyklá pracovat s klávesnicí, která je umístěna v dokonalém úhlu pro psaní, a proto jakýkoli sebemenší problém s klávesnicí může jednoduše rozhodit. Tento problém můžete vyřešit, pokud máte pár kancelářských klipů. Jednoduše připevněte kovové jazýčky z klipů ke spodní části klávesnice a pokračujte ve psaní.

3. Zvláštní taška na sendvič, která zastaví i zloděje jídla!

Co může být více nepříjemné, než když někdo ukradne Váš pečlivě připravený sendvič? Jeden způsob, jak se tomu vyhnout, je, aby Vaše jídlo nebylo pro ostatní příjemné. Amazon nabízí pro tento účel bezpečné plastové sendvičové tašky se speciální dekorací („umělá plíseň“). Můžete si také vytvořit podobný sáček s pomocí trochy fantazie a zelené barvy.

4. Uspořádejte kabely pomocí rolí toaletního papíru

Kam dál?

Muži prozradili, co je na ženách nejvíce odpuzuje… Zde je jejich 8 tipů!

10 potravin bohatých na kolagen, které pomáhají zpomalit stárnutí pokožky!

Jak přirozenou cestou snížit stres, úzkost a depresi? Poradíme Vám!

Upozornění: Chemikálie v opalovacím krému způsobují rakovinu kůže!

Snižte riziko vzniku rakoviny prsu až o 19 % pomocí tohoto oblíbeného nápoje!

Další články