12 úsporných kancelářských tipů a triků, o kterých jste ani nevěděli, že je potřebujete! -
Menu

12 úsporných kancelářských tipů a triků, o kterých jste ani nevěděli, že je potřebujete!

Průměrný Čech tráví až 40 hodin týdně v kanceláři, což je téměř třetina našeho života! Pocit pohodlné práce je stejně důležitý jako pocit pohodlí doma. Zde je seznam triků, které byste ve Vaší kanceláři měli používat, abyste si zpříjemnili pracovní den.

Shromáždili jsme pro Vás několik tipů, které Vám usnadní práci, zorganizují a zpohodlní. Podívejte se na tento seznam, abyste zjistili, jak se vypořádat s říznutím od papíru, jak si zorganizovat své dráty pod stolem, jak léčit bolest zad a obecně relaxovat.

1. Deodorant pomůže zabránit odření

Je horko a Vy chodíte do práce ve svých oblíbených šatech, nebo šortkách. Tření mezi stehny, když chodíte, nebo sedíte celý den, má za následek bolestivé a nepříjemné odření. Existuje jednoduché řešení, které usnadní Vaše utrpení: roll-on-deodorant. Deodorant působí jako mazivo, které uklidňuje pokožku a činí chůzi méně bolestivou.

2. Kancelářské klipy opraví zlomené nohy klávesnice

Většina lidí je zvyklá pracovat s klávesnicí, která je umístěna v dokonalém úhlu pro psaní, a proto jakýkoli sebemenší problém s klávesnicí může jednoduše rozhodit. Tento problém můžete vyřešit, pokud máte pár kancelářských klipů. Jednoduše připevněte kovové jazýčky z klipů ke spodní části klávesnice a pokračujte ve psaní.

3. Zvláštní taška na sendvič, která zastaví i zloděje jídla!

Co může být více nepříjemné, než když někdo ukradne Váš pečlivě připravený sendvič? Jeden způsob, jak se tomu vyhnout, je, aby Vaše jídlo nebylo pro ostatní příjemné. Amazon nabízí pro tento účel bezpečné plastové sendvičové tašky se speciální dekorací („umělá plíseň“). Můžete si také vytvořit podobný sáček s pomocí trochy fantazie a zelené barvy.

4. Uspořádejte kabely pomocí rolí toaletního papíru

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
ZDROJbrightside.me

Líbil se vám článek?

Tisk

Toto jídlo si dávejte každý den k snídani. Díky němu budete jaké zázrakem ztrácet tukové zásoby

ZAJÍMAVOSTI
Hubnutí už dávno není založeno na odpírání jídla. Tedy na tom, že se musí hladovět, jinak člověk nezhubne. Realita je…

Co se stane, když namočíte hrnek do lázně s lakem na nehty? Hrůza nebo krása? Přesvědčte se sami

TIPY A TRIKY
Malování na hrnečky je technika, která je velmi známá a také velmi populární. na druhou stranu ne každý má talent…

Trápí vás pocení a také zápach nohou? Vyzkoušejte některý z 8 způsobů, které zaručeně fungují

TIPY A TRIKY
Pocení nohou je něco, co je zcela přirozené. Jde o jev, který doprovází často také zápach. I když se jedná…

Tento přírodní repelent Vás zbaví otravných komárů a navíc Vám pomůže s jedním problémem. Od té doby, co ho mám doma, můj spánek je bezproblémový!

TIPY A TRIKY
Je vynikajícím zdrojem vitaminu C a pomáhá při léčbě, budování imunity či celkového zdraví. Kromě toho je však také fantastickým…

Taky považujete nachlazení a kašel za trest boží? Pak vyzkoušejte tento úžasný přírodní lék, díky kterému budete zdraví raz dva!

TIPY A TRIKY
Nachlazení a kašel - všichni víme, že tyto dvě nemoci jsou méně závažná onemocnění, ale pokud jim nedáváte pozor a…

Co vidíte na obrázku jako první? Může Vám to odhalit hodně o tom, jak si stojíte v rámci vztahů!

ZAJÍMAVOSTI
Věci, kterých si nejdříve všimnete, mohou být odrazem Vašeho vnitřního stavu. Dvojsmyslné obrázky, jsou zde od toho, aby Vám pomohli…

Trpíte na kožní výrůstky již od mládí a nevíte, jak je bezpečně odstranit? Podívejte se na tyto odzkoušené babské rady, jak se jich dokážete účinně zbavit!

TIPY A TRIKY
Pravdou je, že kožní onemocnění jsou velmi častým zdravotním problémem, jež postihuje řadu lidí všech věkových skupin po celém světě.…

Každý rodič by si měl na ledničku zavěsit těchto 19 důležitých pravidel od Marie Montessori, aby je měl neustále na očích!

TIPY A TRIKY
Maria Montessori, revolucionářka v oblasti rodičovství, se se svými názory na tento nelehký úkol podělila se světem a získala si…

Kamarádka si položila sklenici se solí a octem do rohu své ložnice. Nechápala jsem proč to dělá, ale když jsem ji viděla, musela jsem to vyzkoušet také!

DOMÁCNOST
Někdy se může stát, že přijdete k někomu na návštěvu a v bytě si všimnete šálku či sklenice s vodou.…

Tak toto dermatology doslova pobláznilo! Řekněte jednou provždy sbohem křečovým žílám jen díky této jedné zázračné surovině!

TIPY A TRIKY
Naše kůže je křehký orgán, který nás chrání před ekologickými hrozbami a samozřejmě hraje důležitou roli v našem vzhledu. Chcete-li…