13 typických problémů v manželství a moudré rady od dlouholetých párů, jak je překonat. Všichni bychom jim měli věnovat pozornost! -
Menu

13 typických problémů v manželství a moudré rady od dlouholetých párů, jak je překonat. Všichni bychom jim měli věnovat pozornost!

Krize se dějí v životě všech párů. Mohou být velké, nebo malé. Některé páry se rozvedou 2-3 roky poté, co se ožení, zatímco jiné žijí šťastně spolu po mnoho let. A není to jen otázka štěstí – existuje jednoduchá koncepce, kterou všechny šťastné páry chápou: společně se můžete vyrovnat s jakýmikoli problémy!

Dnes jsme pro Vás sestavili seznam běžných problémů, se kterými se mohou setkat i ty nejšťastnější páry. A jak se ukázalo, mohou být snadno vyřešeny!

1. Extra váha

Většina novomanželů po svatbě nabírá na váze. Vědci z univerzity v Glasgowu se věnovali výzkumu a dospěli k závěru, že novomanželé v prvním roce svého manželského života přiberou až 3 kg. Obecně platí, že manželé váží o více než 8 kg než ti, kteří jsou svobodní. Velmi často zvyšování tělesné hmotnosti souvisí se stavem psychického komfortu, protože partneři se na sebe spoléhají, a proto se trochu uvolní.

Co dělat?

Snažit se zhubnout dohromady je jednodušší, než by se mohlo zdát, protože vždycky bude vedle vás člověk, který bude sdílet Váš boj i zdravější životní styl. Nicméně odborníci na výživu varují, že muži ztrácejí váhu rychleji, což může působit jako určité zklamání u žen. Nejlepší způsob, jak se vrátit do kondice, je jezdit na kole, běhat a chodit večer na dlouhé procházky.

2. Narození dětí vede k finanční krizi.

Narození dětí může vést k finančním problémům u mladých párů. Průzkumy provedené společností NerdWallet ukázaly, že rodiče téměř vždy nejsou připraveni mít děti a nezávisí to na jejich finanční situaci. Jak rodiny středních, tak nízkopříjmových rodin čelí nedostatku peněz.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
ZDROJbrightside.me

Líbil se vám článek?

Tisk
TIPY A TRIKY

Máte bolesti určitých částí těla? Platí na ně zcela jednoduchá…

Spánek je v životě každého člověka velmi důležitý, jelikož právě během něho tělo v první řadě nabírá energii, stejně tak během spánku…
PR články

Chcete si doplnit vzdělání? Zkuste studium MBA

Ke studiu MBA se můžete rozhodnout i v okamžiku, kdy už věkově dávno nepatříte mezi klasické studenty. Získat titul Master…
TIPY A TRIKY

Známý Aspirin toho umí mnohem více, než si myslíte. Tady…

Když máte horečku, když vás něco bolí, nebo třeba když máte chřipku. To vše jsou důvody, proč lidé sáhnou po…
ZE ŽIVOTA

Šokující odhalení je konečně tady. Proč lidé z této populace…

Malá populace lidí je unikátní tím, že o nich lze říci, že žijí tak, že se to vymyká všem statistikám…
TIPY A TRIKY

Jedlá soda má o mnoho více využití, než si sama…

Jedná soda je na první pohled něco, co je zcela obyčejné. Jedná se o prášek, který se prodává doslova za…
ZE ŽIVOTA

Tento muž nemá ani nohy, ani ruce. Přesto se rozhodl…

Zdraví je to nejdůležitější, co v životě máme. Bohužel si to mnoho lidí neuvědomuje. Tedy spíše si to neuvědomují ti, kteří…