13 typických problémů v manželství a moudré rady od dlouholetých párů, jak je překonat. Všichni bychom jim měli věnovat pozornost! -
Menu

13 typických problémů v manželství a moudré rady od dlouholetých párů, jak je překonat. Všichni bychom jim měli věnovat pozornost!

Krize se dějí v životě všech párů. Mohou být velké, nebo malé. Některé páry se rozvedou 2-3 roky poté, co se ožení, zatímco jiné žijí šťastně spolu po mnoho let. A není to jen otázka štěstí – existuje jednoduchá koncepce, kterou všechny šťastné páry chápou: společně se můžete vyrovnat s jakýmikoli problémy!

Dnes jsme pro Vás sestavili seznam běžných problémů, se kterými se mohou setkat i ty nejšťastnější páry. A jak se ukázalo, mohou být snadno vyřešeny!

1. Extra váha

Většina novomanželů po svatbě nabírá na váze. Vědci z univerzity v Glasgowu se věnovali výzkumu a dospěli k závěru, že novomanželé v prvním roce svého manželského života přiberou až 3 kg. Obecně platí, že manželé váží o více než 8 kg než ti, kteří jsou svobodní. Velmi často zvyšování tělesné hmotnosti souvisí se stavem psychického komfortu, protože partneři se na sebe spoléhají, a proto se trochu uvolní.

Co dělat?

Snažit se zhubnout dohromady je jednodušší, než by se mohlo zdát, protože vždycky bude vedle vás člověk, který bude sdílet Váš boj i zdravější životní styl. Nicméně odborníci na výživu varují, že muži ztrácejí váhu rychleji, což může působit jako určité zklamání u žen. Nejlepší způsob, jak se vrátit do kondice, je jezdit na kole, běhat a chodit večer na dlouhé procházky.

2. Narození dětí vede k finanční krizi.

Narození dětí může vést k finančním problémům u mladých párů. Průzkumy provedené společností NerdWallet ukázaly, že rodiče téměř vždy nejsou připraveni mít děti a nezávisí to na jejich finanční situaci. Jak rodiny středních, tak nízkopříjmových rodin čelí nedostatku peněz.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
ZDROJbrightside.me

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Naše životy se mohou změnit nejenom ze dne na den,…

V současné době je to tak, že se lidé do rodičovství příliš neženou. Jejich rodiče již začínají být nervózní a mají…
ZE ŽIVOTA

Kdo je tou nejdůležitější osobou ve vašem životě? Není to…

Máma, maminka, mamina, mamča, mamka i mamulka. To je jen několik označení pro osobu, která nám dala život, pro osobu,…
ZE ŽIVOTA

Pamatujete, jak se žilo v 70. a také v 80.…

Třeba jste tuto dobu zažili, třeba jste se narodili až později. Ať tak nebo onak, je zajímavé ohlédnout se zpět…
TIPY A TRIKY

Jak správně vyndat klíště? Zapomeňte na kroucení, mazání různými mastmi…

Jednou z nepříjemností spojených s létem a pobytem v přírodě je hmyz, v čele s klíšťaty a komáry, kteří dokáží i ty nejhezčí chvíle pěkně…
ZE ŽIVOTA

Přesvědčte se o tom, že mateřská láska nezná hranic! Žena…

Mateřská láska je to, co spojuje všechny savce. Každá maminka, která svého potomka kojí, si k němu vytvoří velice silný vztah.…
ZE ŽIVOTA

Nebudete věřit tomu, co jedna žena udělala pro zraněného psa.…

Jedno známé rčení říká, že pes je nejlepší přítel člověka. V České republice to platí zcela jednoznačně, neboť psi jsou u…