14letého chlapce při hokeji zasáhl puk a způsobil jeho smrt!

Příšerná smrt potkala 14letého Rusa. Chlapec utržil smrtelná zranění při hokejovém tréninku. Fotografie z tohoto tragického momentu se dostala na sociální sítě. Je zde vidět mladého sportovce, který leží na ledové ploše poté, co ho zasáhl hokejový puk ve vysoké rychlosti. Podle jeho otce se jednalo o naprostou náhodu a nikdo neměl na smrti jeho syna vinu.

Nehody při hokejovém tréninku

Hokej je tvrdý sport a nehody se při něm pochopitelně stávají. Tato nehoda, která se stala v ruském Petrohradu, ovšem není právě běžná. Celý prostor monitorovaly kamery, takže byla jasně vidět, co se chlapci stalo. 14Letý Vsevolod Malkon byl zasažen pukem do hrudi jedním z jeho spoluhráčů při běžném hokejovém tréninku. Chlapec se okamžitě skácel k zemi a začal se svíjet v bolestech.

https://www.pexels.com/

Kolem chlapce se okamžitě shromáždili jeho přátelé z týmu. Trenér okamžitě zavolal zdravotníky, aby chlapci pomohli. Záchranáři provedli resuscitaci okamžitě potom, co se na místo dostali a naložili chlapce do sanitky. Do nemocnice se ovšem dostal již ve stavu klinické smrti. Lékařům se bohužel nepodařilo zachránit jeho život a chlapec v nemocnici zemřel.

Byla to jednoduše náhoda

Podle vyjádření nemocnice měl Vsevolod rozsáhlá zranění, včetně pohmoždění plic a srdce, což způsobilo uzavřené zranění hrudníku. Hokejový klub okamžitě zahájil šetření jeho smrti. Podle chlapcova otce ale na smrti jeho syna nikdo vinu nenese. „Myslím, že nemá smysl někoho obviňovat. Byla to čistá náhoda,“ řekl otec. Rodina se s celou záležitostí snaží vyrovnat a nechtějí se tím zabývat u soudu.

https://www.pexels.com/

Od vyšetřování se rodina distancuje a nepovažuje ho za nutné. Nehody se jednoduše stávají a někdy končí tragicky. Nyní s tím již nikdo nemůže nic udělat a obviňovat jiné dítě z napadení nebo zabití z nedbalosti je holý nesmysl. Jednoduše se stala tragická nehoda při sportovním tréninku, se kterou nelze nic udělat.

Zdroj: fakt.pl