15 faktů o penisu, které pravděpodobně nevíte, ale jistě Vás zaujmou!

1. Předkožka může být použita k vytvoření kožních štěpů pro oběti spálenin. Jedna předkožka může ve skutečnosti poskytnout 16.187 m2 roubované kůže. To je malá farma!

[hana-code-insert name=’google‘ /]2. Největší penis na světě má 35,55 cm. Jonah Falcon z New Yorku je hrdým majitelem tohoto masového monstra.

Čtěte také: Náš tatínek s dcerkou zazpívali známou píseň a internet se jich nedokáže nabažit: Už nyní si získaly srdce milionů fanoušků na celém světě (VIDEO)

3. Podle studie University of Ulster ze Severního Irska mají muži v Republice Kongo největší velikosti penisů na světě. Byli první s průměrnou délkou 18 cm.

4. Lidé jsou jediní primáti, kteří ve svých penisech nemají kosti.

5. Děti mohou dostat erekci již v děloze …

[hana-code-insert name=’google‘ /]6. … Tak mohou i mrtvoly.

7. Existuje stav známý jako Koro, což je iracionální strach z retrakce penisu zpět do těla.

8. Na Islandu je muzeum, které se věnuje penisům. Obsahuje 283 penisů od 93 druhů, včetně lidí.

9. Existuje vzácný stav známý jako diphallie, kdy osoba může mít dva funkční penisy.

10. Obřízka získala ve Spojených státech popularitu během 19. století, aby pomohla zastavit masturbaci. V té době se předpokládalo, že masturbace vede k „masturbujícímu šílenství“, proto tolik lékařů obřízku doporučovalo.

11. Všechny penisy skutečně začínají jako klitorisy. Všichni muži tedy začínají jako ženy v děloze. S infuzí mužských hormonů se klitorální tkáň rozrůstá do penisu.

12. Penisy se mohou skutečně zlomit. Penisy mohou trpět zlomeninou, nebo traumatem topořivé tkáně obvykle z agresivního sexu. Je to vážné zranění a vyžaduje okamžitou lékařskou pomoc.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]13. Modré velryby mají největší penisy v živočišné říši. Jejich průměrná délka je 2,4 až 3 m. WHOA!

14. V Pekingu je restaurace, která se specializuje na servírování penisů. Restaurace nazvaná Guolizhuang má 30 různých druhů penisů a byla vyhlášena na Travel Channel.

15. V Japonsku se každoročně koná festival věnovaný penisu a plodnosti. Festival ocelového Phallusu se oslavuje každý rok 6. dubna a jeho tradice započala již v 17. století, když se prostitutky modlily za ochranu před pohlavními chorobami. Nyní je událostí pro povědomí o AIDS.

Tak co, věděli jste to všechno?

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!