Toto je 15 situací, které byste ve vztahu opravdu neměli akceptovat. Pokud Váš muž udělal toto, věřte, že se nikdy nezmění!

To, že udržet si zdravý vztah do konce života, je úkol hodný skutečného mistra, víme. Ženy jsou ty, které tvoří teplo krbu a muži ti, kteří tvoří prostor, kde se má krb rozehřát. Jde o poměrně jednoduchý, ale zároveň složitý proces lidského soužití a ne vždy to vyjde.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Paradoxně, existuje jakási nepsaná tabulka přestupků a prohřešků, které se takříkajíc nepromíjí. Ne však ve smyslu, že byste v srdci drželi do smrti hněv. Spíše byste tyto věci neměly nechat nepovšimnutí a měli je začít řešit, někdy bohužel i velmi rázně.

A dost!

Pokud muž obviňuje ze všech svých nedostatků ostatní a sebe obhajuje způsobem chorobně úzkostlivým, dejte od něj ruce pryč. Tento chlap není dostatečně zralý, aby dokázal zodpovědně procházet životem, natož vést rodinu. V prostředí s takovým chlapem budete jen těžko šťastná.

Čtěte také: Už jste slyšeli o RSI? Jedná se o syndrom, kterým trpí většina zaměstnanců v kancelářích! Máme pro Vás však tipy a triky, jak mu předejít!

Pokud často kontaktuje jiné ženy, vede s nimi komunikaci prostřednictvím sociálních sítí a zdůvodňuje to tak, že si s nimi jen píše a nic víc, pak je velké riziko, že jednou z toho bude i něco víc. Pokud to před Vámi dokonce skrývá, pak ho okamžitě pošlete k čertu. Jako ženu Vás nedokáže docenit a navíc hazarduje se zradou a to je neodpustitelné.

Pokud nerespektuje Vaši práci, která je koneckonců nezbytná pro zabezpečení Vaší obživy, věčně Vám vyčítá pracovní schůzky, setkání či další takové maličkosti, jako je přesčas, dejte si pozor. S největší pravděpodobností jde buď o chorobného žárlivce, nebo o člověka, který nesnese Váš úspěch. A to může být po pár letech pořádný problém.

Zralý muž nikdy nijak netýrá své blízké okolí. Ani slovy, ani fyzicky. Všímejte si, jak se Váš partner chová ke své matce, otci, tetě, strýčkovi, ale také k širšímu okolí. K Vám zatím agresivní být nemusí, ale časem to přijít může. Věřte, že ano!

Pokud ostatním ukazuje Vaše nezdařené fotky, bouřlivě o Vás diskutuje a neštítí se to dělat dokonce i ve Vaší přítomnosti, je jasné, že Váš vztah nerespektuje a cítí se nadřazený. To bohužel znamená, že nerespektuje ani Vás.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Pokud na Vás byť jen jednou zvedl ruku, ať to bylo v jakémkoliv ošálení, zvedne ji opět. Kdy, je sporné, no udělá to. Proto ho pošlete pryč dříve, než bude pozdě. Mimochodem, totéž platí pokud zvedne ruku na psa, kočku, Vaše dítě, nebo si prostě vztek vybíjí kopáním a házením předmětů.

Pokud leží všechno na Vašich bedrech, co myslíte, jak to bude později?

Ponižování, výsměch a urážky nejsou akceptovatelné v žádném zdravém vztahu. Útočné vtipy, zesměšňování a veřejná legrace z Vás, Vaší práce, či dokonce z Vašeho soukromého intimního života by měla být impulzem pro okamžitý konec!

Nedůvěřuje Vám? Vše si prověřuje, kontroluje Vám mobil, poštu, jednoduše všechno? Je to nemocný vztah a v budoucnu budete mít problémy. Uvažujte nad změnou, ať by byla jakkoli těžká.

Skončete s člověkem, který si do smrti pamatuje minulost, chyby, problémy a vše, co jste kdysi udělali nesprávně. Dříve, či později to použije proti Vám a hlavně bez ohledu na to, že minulost by v perspektivním vztahu měla zůstat minulostí.

Pokud  s Vámi odmítá mluvit a nechce řešit vznikající problémy, pak je to jasný signál, že Vás prostě netoleruje.

I přesto, že jsou muži věčně zaneprázdněni, měli byste je zapřáhnout do vedení domácnosti. Pokud odmítají, pak je to znamení, že v budoucnu Vám budou pomáhat už jen méně. Dejte si pozor, abyste se nestali otrokem vlastní rodiny, nebo ještě hůře, služebnou ve vlastní domácnosti.

Pravidelné pití s ​​odůvodněním relaxu, nebo jiné nesmyslné výmluvy jsou první známkou toho, že v budoucnu se to může zvrtnout na něco horší.

Maminčin miláček? Uvědomte si, že nejste zastávkou, nejste druhou mámou a hlavně, neměli byste být ta, která maminku nahrazuje pouze v její nepřítomnosti. Od takového chlapa rychle ruce pryč!

Porovnává Vás stále s bývalou partnerkou? Absolutní tabu. Toto nikdy v životě neakceptujte!

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Dejte si pozor na Vaše vztahy a potenciální problémy začněte řešit co nejdříve. Pokud před nimi budete zavírat oči a půjdete do vztahu s nejistotou, co bude dál, může to dopadnout velmi špatně a Vy promarníte šanci, která teprve mohla přijít. Myslete na sebe. Vztah je také o Vás, nejen o partnerovi!