17 věcí, kterým muži nedokáží odolat! -
Menu

17 věcí, kterým muži nedokáží odolat!

Ženská sexualita může být nepolapitelná, ale nesmírně jednoduchá. Je to pro nás neodmyslitelné od chvíle, kdy jsme se narodili, ale některé ženy si i přesto nejsou jisti, jak přirozenou sexualitu správně využít.

My jsme pro Vás dnes sepsali některé základní triky, že kterých může každá žena snadno vytěžit, protože jim muži jen těžko odolávají.

Když se žena lehce kouše do spodního rtu

Děti vykazují podobná gesta, když jsou vzrušení, nebo se bojí: kousají si rty a tím se celá jejich tvář více „dotýká“. Muže tím poblázníte a současně Vaše rty přitahnou veškerou pozornost.

Hladká kůže

Není nic hezčího než žena s hladkou kůží. Nebylo tomu bez důvodu, že ženy začaly odstraňovat chloupky ze svého těla již v době starověkých civilizací, viz Římané a Egypťané.

Přísný účes

Za prvé, takový účes činí celý Váš vzhled mnohem obchodnějším a zároveň přísnějším. Tento účes také ukazuje Váš krk a uši, které jsou obvykle zakryty Vašimi vlasy.

Neobvyklý vzhled

Když muž vidí něčím originální ženu, cítí touhu poznat ji více. Kreativní lidé přitahují všechny, ne? Tetování, nebo modré vlasy tak mohou být nádherným důvodem k zahájení konverzace.

Když žena nosí mužskou košili

Když nosíte mužovo oblečení, říkáte tím „Chci, aby tvá košile byla blízko mému tělu.“ Muž to chápe tak, že to zahrnuje nejen košili, ale také jeho.

Pohled přes rameno

Záhadný pohled přes rameno má své vlastní zvláštní kouzlo. Je to z dobrého důvodu, že reklamní plakáty z minulého století simbolizují krásky, které se na nás dívají přesně tímto způsobem.

Sebevědomí

Když žena, která ví, že je nádherná, vstoupí do místnosti, okamžitě přitáhne pozornost všech přítomných mužů. Ale je důležité nedovolit, aby Vaše sebevědomí přerostlo v namyšlenost, protože není nic odpornějšího.

Odhalené rameno

Faktem je, že odhalená ramena zvyšují u mužů touhu obejmout Vás a chránit.

Dokonale hladká procházka v podpatkách

Některé ženy nesnáší podpatky a někteří si zas nedokáží představit den bez nich. Ale pokud se žena rozhodne nosit vysoké podpatky, musí si být jistá, že její chůze bude hladká a krásná. Jinak bude jejich kouzlo zcela zničeno.

Sexy hlas

Muži jsou okouzleni vysokým dychtivým hlasem, jako má Marilyn Monroe.

Plné rty

Mírně plné, jasné rty jsou jedním z nejznámějších příznaků přitažlivosti ženy. Jen si pamatujte, že je lepší, abyste nespoléhali jen na své rty – s největší pravděpodobností toto gesto zkazí Váš celkový vzhled.

Elegance

Elegance přináší perfektní rovnováhu: nezobrazuje ženskou sexualitu, ale ani ji neskrývá. Elegance je o celkovém vzhledu ženy!

Sportovní legíny

Legíny přitahují pozornost k siluetě ženy. Pamatujte však, že vypadají přirozeněji v tělocvičně, nebo při běhu, ne v obchodě.

Pihy

Vypadají velmi žensky, vzbuzují asociase s mládím.

Přírodní make-up

Větší část lidstva má raději přírodní krásu, nikoliv několik vrstev výrazného make-upu. Vždy tak volte make-up střídmě!

Brýle

Brýle dodávají Vašemu vzhledu určitou přísnost a nedosažitelnost, která přitahuje muže jako magnet. Kromě toho si můžete s tímto příslušenstvím hrát koketně v ruce.

Upřímný smích a úsměv

Mnohé dívky se obávají, že jejich úsměv může zničit jejich celkový vzhled. Ve skutečnosti tomu tak není: všichni lidé zbožňují ženy vyjadřující své emoce volně a otevřeně.

ZDROJbrightside.me

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Zubního kamene a zápachu z úst vás zbaví jednoduše věc,…

Zubní kamen a zubní plak jsou velice nepříjemné. V ústech se pravidelně tvoří a ne vždy se je podaří zcela odstranit…
TIPY A TRIKY

Nemůžete vyčistit troubu? S tímto trikem okamžitě odstraníte veškeré mastnoty,…

Také nakupujete stále nové drahé prostředky pro čištěn trouby a výsledek v podobě zářivé čistoty se ne a ne dostavit? Potom…
TIPY A TRIKY

Závěsy bílé jako v první den nákupu. Namočte je na…

Záclony jsou zcela běžným vybavením mnoha interiérů. Dokážou zajistit potřebné soukromí, stejně jako zlepšují celkový vzhled domova. I když to…
TIPY A TRIKY

ZBAVTE SE MRAVENCŮ HNED: odborníci odhalili 3 levné a snadné…

Mohou být v rodinném domě, stejně jako na chatě, nebo ve vašem zahradním domku či na terase. A co máme na…
TIPY A TRIKY

Vzala vajíčko a namočila ho do misky s lakem na…

Barvení velikonočních vajíček patří mezi tradiční české lidové zvyky. Existuje velké množství nejrůznějších technik a způsobů, jak vajíčka ozdobit. My…
TIPY A TRIKY

Pokud máte plastová okna, nezapomeňte se naučit tento jednoduchý trik.…

Plastová okna jsou velice moderní a žádaná pro svou příznivou cenu, velice dlouhou životnost, velké množství barev a dekorů, tvarování…