19 důvodů, proč je WD- 40 ten nejlepší sprej na světě. Využít se dá opravdu všude!

Znáte ten sprej? Pokud s ním ještě nemáte žádné zkušenosti, určitě ho znáte díky jeho obalu a etiketě. Žádná garáž či dílna se bez něj prostě neobejde. Pomůže Vám při různých situacích, při opravování různých věcí, ale při některých byste ani nepomysleli, že se dá použít. A právě o tom je tento článek. Podívejte se na tipy a triky, které se s tímto sprejem dají dělat i mimo garáž či dílnu.

wd-40-1[hana-code-insert name=’google‘ /]Pokud Vám někdo náhodou poznamenal Vaše auto sprejem, WD- 40 Vám určitě pomůže při odstranění těchto grafitů.

wd-40-2Pokud náhodou budete mít štěstí a šlápnete do psích výkalů, nedělejte si starosti. Stačí, když podrážku nastříkáte tímto sprejem. Uvidíte, že mytí bude mnohem jednodušší.

wd-40-3Odhazování sněhu je v zimě velmi časté, ale když si chcete tuto činnost usnadnit, doporučujeme na lopatu nastříkat sprej WD- 40. Na lopatu se nebude lepit sníh a odhrnování sněhu bude daleko jednodušší.

wd-40-4Žvýkačka ve vlasech? Sprej Vám pomůže i při takové nepříjemné záležitosti.

wd-40-5[hana-code-insert name=’google‘ /]Pokud si chcete udělat ve Vašem bytě, či domě prevenci proti vosím hnízdům, stačí, když nastříkáte místa, kde by si je mohli vosy vytvořit.

wd-40-6Nemáte dobrý impregnační přípravek? Použijte WD-40.

wd-40-7Nevíte si rady s prstenem? Nastříkejte ho sprejem a prsten jednoduše vyvléknete z prstu.

wd-40-8Odlepily jste etiketu, či nálepku a na povrchu zůstalo znečištění? Nastříkejte to sprejem WD-40 a nechte působit. Uvidíte, že nečistoty půjdou dolů mnohem snadněji.

wd-40-9WD-40 se dá použít i jako čistící prostředek pro Vaši toaletu. Odstraní vodní kámen či nečistoty.

wd-40-10Máte koženou sedačku? Pokud ji nastříkáte sprejem WD-40 a hadříkem ji utřete, Vaše sedačka bude čistá a také chráněná.

wd-40-11[hana-code-insert name=’google‘ /]WD-40 Vám pomůže i při vyčištění grilu.

wd-40-12Tento sprej je vlastně univerzální čisticí prostředek. Poslouží velmi vhodně i při čištění chladničky od zaschlých kousků jídla.

wd-40-13Vraťte opět svým poznávacím značkám lesk.

wd-40-14Máte na prstech zaschlé lepidlo? Nastříkejte je sprejem WD-40.

wd-40-15WD-40 pomáhá i proti škrábancům, ať už na autě, kole či motorce.

wd-40-16Zasekává se Vám zip? Nastříkejte ho sprejem WD-40.

wd-40-17[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Nastříkejte dřevěné rukojeti zahradních nástrojů.

wd-40-18Chcete-li odstranit skvrny po čaji či kávě z Vaší kuchyňské desky, i zde Vám poslouží WD-40.

wd-40-19WD-40 také může sloužit jako repelent proti hmyzu. Tento sprej je vhodný na všechno a je to věc, která musí být v každé domácnosti.

Ještě ho doma nemáte? Pak si ho určitě ihned pořiďte!