Domů TIPY A TRIKY 20 malých skutků, které Vám pomohou vytvořit silný vztah s pevnými základy!

20 malých skutků, které Vám pomohou vytvořit silný vztah s pevnými základy!

Protože i malé skutky se počítají…

Jaký je klíč ke šťastnému a úspěšnému vztahu? Smích? Finanční stabilita? Přátelství? Sdílnost?

Všechno to vypadá jako důležité věci, ale výzkumný pracovník John Gottman studoval manželské páry během posledních dvou desetiletí a lekce, která pro nás plyne z výzkumu je jasná: Chcete-li mít stabilní a zdravý vztah, začněte uplatňovat laskavost brzy a často.

Laskavost znamená, že jste přátelský, štědrý a ohleduplný. Důkazy ukazují, že čím většími příjemci a svědky laskavosti jsme, tím více jsme laskaví i my samy, což vede k vzestupným spirálám lásky a velkorysosti v našich vztazích.

Jsou chvíle, kdy je laskavost těžké v sobě objevit. Když jste naštvaní, nebo rozrušení, laskavost rozhodně není na vrcholu Vašeho seznamu, ale tím, že právě důsledné jednání tímto způsobem je klíčem ke šťastnému a úspěšnému vztahu.

Je důležité si uvědomit, že laskavost není o velkých gestech jednou za čas. Laskavost se nalézá v detailech, a když je praktikována denně, Vašemu vztahu se bude dařit a bude růst.

Pokud potřebujete pravidelné připomenutí, zde je 20 způsobů, jak praktikovat laskavost pro udržení šťastného a úspěšného vztahu.

  1. Vždy buďte Vašemu partnerovi oporou.

Kam dál?

Ušetřete stovky měsíčně a přesto si užívejte čistotu svého domova! Babiččin trik, který nikdy nezklame!

Trápí vás zarostlé nehty na nohou? Těchto 5 osvědčených triků váš problém vyřeší!

Nejsnáze se zbavíte bolesti bederní páteře, když budete dělat tyto 2 jednoduché věci!

Trápí vás bolest kolen? S těmito triky se jí snadno a rychle zbavíte!

Tak toto je neuvěřitelné! Kate Middleton dokáže vytvořit pokaždé nový outfit a to i při nošení stejného oblečení! Jak to jen dělá?

Další články