David Hampl
3 prosince, 2020

Je naprostou pravdou, že příchod dítěte představuje obrovskou změnu v životě každé ženy a páru. Jde o kouzelnou událost a nádhernou situaci, na kterou se většina lidí těší a hojně připravuje. Na některé věci se ale jednoduše připravit nemůžete. Někdy se stane něco dokonale nečekaného, co vám změní život ještě více, než narození jediného dítěte.

Nečekané překvapení

Alexandra Kinová a její manžel Antonio byli velmi šťastní, když se dozvěděli, že je mladá žena těhotná. Doktor jim po nějaké době řekl, že čekají dvojčata. Pár, který pochází z Čech, byl velice šťastný. Přípravy na příchod dvojčat jsou rozhodně složitější, a proto s nimi začaly okamžitě. Brzy ale bylo jasné, že věci nebudou tak, jak se na první pohled zdálo.

Lékařům se totiž něco nelíbilo a brzy si zavolali mladou nastávající maminku na konzultaci. Tam jí oznámili, že se nejedná pouze o dvojčata. Maminka podstoupila několik dalších ultrazvuků. Na jednom to vypadalo na trojčata, ale po následujícím vyšetření jí řekli, že půjde o čtyřčata. Po těchto zprávách se mladá žena pochopitelně rozplakala a byla v šoku.

Tím to neskončilo

Pár se najednou musel vypořádat s tím, že místo dvojčat budou mít dvojnásobek dětí. A to nevěděli, co je ještě čeká. Po dalším vyšetření se totiž ukázalo, že se žena očekává pět dětí. V létě roku 2013 se v pořádku narodilo pět zdravých dětí, a to jedna holčička a čtyři chlapci. Maminka podstoupila císařský řez, který dopadl dobře.

V České republice se jednalo o první případ, kdy se narodila paterčata v důsledku přirozeného oplodnění. Na tento případ si možná sami pamatujete, protože rozpoutal divoké diskuze. Děti i jejich rodiče se na nějakou dobu staly středem zájmu médií a dostalo se jim také velké pomoci ze strany občanů. Rodiče dali svým dětem jména Daniel, Michael, Alex, Martin a Terezka. Rodina se má podle všeho dobře i v současnosti.

Sdílejte článek