3 ingredience, které dokáží vyléčit ucpané tepny, tuk v krvi a infekce!

V následující článku se dozvíte jeden z nejstarších německých domácích prostředků. Vše co potřebujete, je česnek, citron, zázvor a voda. Seznam výhod, které tento nápoj obsahuje je nekonečný.

Kombinace těch tří super – potravin výrazně zlepší váš celkový zdravotní stav. Je vhodná pro lidi, kteří bojují s ucpanými tepnami. Tento domácí lék vám pomůže regulovat tuk v krvi, předcházet únavě, prevenci a léčbě infekcí a nachlazení, posiluje imunitní systém, zlepšuje funkce jater a jejich enzymy. Přípravek je velmi silný proti volným radikálům a zabraňuje onemocněním, které jsou spojeny s kardiovaskulárním a oběhovým systémem.

Ingredience:

Čtěte také: VAROVÁNÍ! Pokud má vejce tuhle barvu žloutku tak jej nejezte! Pozor na triky výrobců, takhle je poznáte

  • 4 velké česneky
  • 4 citróny
  • Oloupaný kořen zázvoru
  • 2L filtrované vody

Příprava:

Umyjete citrony a nakrájíte je na plátky. Vyčistěte stroužky česneku. Přidejte kořen zázvoru a smíchejte vše dohromady. Přidejte dva litry filtrované vody a směs zahřejte, dokud se bude vařit. Neustále míchejte. Nechte ji vychladnout a pak jejich scedíte a kapalinu uložíte v láhvi. Každý den vypijete jeden pohár 2 hodiny předtím, než budete jest Pokud nejste spokojený, že recept obsahuje česnek , nemusíte se obávat . Proces vaření neutralizuje jeho vůní. Před každým použitím láhev dobře protřepejte.

Dobrou chuť vám přejeme! ➔

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]