36letá maminka překvapila každého svým těhotenstvím: Co je uvnitř jejího břicha, je prostě neuvěřitelné!

Většina žen, které tráví čas a mají účet na sociálních sítích, se rády chlubí svým těhotným bříškem, když už jsou uvedeny do jiného stavu. Tyto fotografie jsou následně ohodnocovány ostatními matkami, které jsou ve stejném stavu, či si jím před nějakou dobou prošli. Ovšem tato žena ukázala břicho, které se jen tak nevidí.

Matka v očekávání

Tato šestatřicetiletá dánská matka sdílí fotografie svého bříška na Instagramu. Její unikátní velikost břicha na její účet přivedla již přes 207 000 sledujících. Matka tvrdí, že to není její první těhotenství, což dokazuje její dvouletý syn. Ovšem v tomto případě se nejedná pouze o jednoho potomka, ale rovnou o tři. Jejich jména jsou následující:

  • Agnes
  • Filip
  • Iben

Dle jejích slov je na své břicho velmi hrdá. Velice ji překvapilo, že může narůst takových rozměrů. Zpočátku její fotografie doplňovaly velmi divné a znepokojující komentáře, ovšem to se časem, jak se o jejím těhotenství prostřednictvím označování pod příspěvky dozvídalo čím dál více lidí, změnilo a nyní se zde vyskytuje velmi pozitivní komunita, která ji ve všem podporuje.

Čtěte také: Máte pocit, že vás partner emočně manipuluje? Zde jsou 4 situace, které vám prozradí, jak to u vás doma chodí

Komplikace

Nejen, že toto těhotenství je velmi unavující, ale také v mnoha věcech omezující. I přes rapidně narůstající břicho zůstával zbytek těla stejný. Ovšem zdrojem všech problémů bylo právě její velké břicho. Zpočátku se nemohla ohnout pro věci, které jí padaly. Následně však už ani nemohla vzít svého syna na klín, či ho pochovat. Oba tyto problémy se naštěstí s porodem vyřešily. Porod proběhl bez jakýchkoliv komplikací, a Maria tak díky skvělé práci lékařů porodila tři zcela zdravé děti. Po nějakém čase stráveném v nemocnici, který je po porodu běžný, se tak mohla matka, Maria, spolu s nově narozenými dětmi Agnes, Filipem a Iben vrátit domů, ke svému synovi a manželovi, kteří se na ni velice těšili.