4 byliny, které by měly být součástí Vaší stravy! Zajistí totiž efektivní vstřebávání vitamínů a minerálních látek!

Navzdory pokrokům v moderní medicíně se zdá, že lidské bytosti jsou stále slabší a jejich hlavní systém, který se zdá být znepokojivě postižený, je trávicí systém. Objevuje se tedy otázka: Chybí jim nějaký nezbytný vitamín, nebo minerální látka, nebo, ještě hůře, nevstřebává tělo efektivně vitamíny z jídla?

Většina lidí si neuvědomuje skutečnost, že byliny mají některé mimořádné výhody mimo obvyklé výživové a imunitní vlastnosti. Jedním z málo známých tajemství o nich je, že mohou skutečně pomoci Vašemu tělu zpracovat vitamíny lépe. S nimi dokážete správně absorbovat vitamíny, což může mít obrovský dopad na to, jak zacházíte s doplňky stravy a vitamíny, které jsou přirozeně dodávány tělu prostřednictvím jídla, které jíte.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Nejlepší byliny pro zvýšení absorpce vitamínů

Vzhledem k tomu, že existuje tolik různých druhů bylin, může být obtížné rozhodnutí, najít ty nejlepší, které pomohou při vstřebávání vitamínů. Pokud jste chytří, tak je ale zařadíte do svého jídelníčku a již v krátkém čase zaznamenáte drastickou změnu celkového zdravotního stavu.

Pelyněk

Pelyněk je rozhodující pro správnou absorpci vitamínů. Umožňuje membránám snadno přenášet rozhodující živiny a vitamíny. Mít tuto extra pomocnou ruku znamená, že Vaše tělo přirozeně absorbuje více vitamínů a minerálů, které požíváte.

Kmín

Ten nepřímým způsobem pomáhá tělu absorbovat vitamíny. Zpevňuje stěny žaludku, díky čemuž je účinnější. Žaludek je zodpovědný za pohlcování živin a vitaminů, takže pokud bude v lepší formě, absorpce se zlepší. Kmín byl také prokázán jako velký zdroj železa a hořčíku.

Kájenský pepř

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]To je možná jedna z nejlepších bylin, kterou můžete zařadit do svého jídelníčku, abyste zvýšili absorpci vitamínu ve Vašem těle. Když konzumujete malá množství kájenského pepře, rozšiřuje se žaludeční stěna, což způsobuje, že žaludek přijímá živiny a vitamíny snadněji než obvykle. Kájenský pepř je také skvělý zdroj vitamínu C a měl by být ve Vaší stravě nejméně několikrát týdně pro udržení dobrého zdraví.

Tolice vojtěška

Je další důležitá bylina, kterou byste se měli pokusit dostat do Vaší stravy, aby Vaše tělo vstřebalo všechny vitamíny a živiny, které konzumujete během celého dne. Tato bylina prakticky přeteká klíčovými živinami, které Vaše tělo potřebuje. Když se lucerna konzumuje ve formě výhonků, může to mít v krátkém čase velký dopad na Vaše tělo.

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svým přáteli a rodinou :-)!