Domů ZDRAVÍ 4 nejčastější příznaky rakoviny vaječníků, které by měla znát každá žena. Znáte...

4 nejčastější příznaky rakoviny vaječníků, které by měla znát každá žena. Znáte je i vy?

Rakovina jako široké spektrum onemocnění je v současné době jednou z hlavních příčin úmrtí ve světě a je zodpovědna za 30% úmrtí v Kanadě, prostě více než jakákoli jiná nemoc.
Zvláště bylo odhalováno, že rakovina vaječníku má asi 2800 nových případů a bohužel dokonce 1800 úmrtí v Kanadě 22 280 nových případů a z toho 14 240 úmrtí ve Spojených státech.

Co vlastně rakovina vaječníku je?

Rakovina vaječníku je onemocnění, kdy vznikají nádory a stanou se maligními. Rakovina vaječníků je takový typ rakoviny, který je známý jako tichá zabiják. Proč tichý zabiják?
Protože se projevuje minimum příznaků a je problém s její detekcí. Dříve byla tato nemoc hlavně u žen po přechodu, ale poslední dobou jsem mnohem častěji zaznamenávaná rakovina vaječníků u žen mezi 30-40 roky.

Výzkum ve Velké Británii zjistil, že pokud se na rakovinu přijde brzo, může se tak drasticky zvýšit vaše šance na přežití, takže věnujte tomuto článku a obecně svému tělu velkou pozornost.
V současné době neexistuje žádný spolehlivý test, dokonce i krevní testy často dávají falešné výsledky. Další problém spočívá v tom, že mnoho příznaků se shoduje s dalšími onemocněními, jako je syndrom dráždivého střeva.

4 Příznaky, které mohou být příznaky rakoviny vaječníků:

1. Trvalé nadýmání

Pokud si všimnete, že se stále častěji a častěji nafouknete (často se děje více než tři týdny), kde jste nebyli předtím, mohlo by to být příznakem růstu nádorových nádorů.

Kam dál?

Jak přirozenou cestou snížit stres, úzkost a depresi? Poradíme Vám!

Upozornění: Chemikálie v opalovacím krému způsobují rakovinu kůže!

Snižte riziko vzniku rakoviny prsu až o 19 % pomocí tohoto oblíbeného nápoje!

Jezte 6 stroužků pečeného česneku denně, a Vaše tělo pocítí přímo zázraky!

2 kapky tohoto přírodního zázraku do Vašich uší, a Váš sluch se zlepší až o 97 %!

Další články