5 silných a nezávislých ženských znamení zvěrokruhu

Dnes ženy vůbec nemusí žít v útlaku, pokud se tak dobrovolně nerozhodnou. Tak svobodné a samostatné ženy v historii nikdy nebyly. Jsou schopné stát oběma nohama na zemi, získat rovnováhu a řídit si svůj život po svém. Podle zvěrokruhu existují ženy, které jsou mimořádně silné, nezávislé a nikdy nejsou ve vztahu druhořadé. Vlastnosti to možná nejsou přitažlivé, ale zaručeně se budou hodit. Silná žena vedle sebe bude chtít jistě silného muže, což vás ukazuje v dobrém světle.

Prvním takovém znamením je pochopitelně Beran. To vás jistě nepřekvapí. Jde o ohnivé a velmi tvrdohlavé znamení. Ženy v Beranu jsou silné osobnosti, které to neustále chtějí dokazovat celému světu, a to všech oblastech svého života. Vždy se snaží dostat do vedoucí židle, protože je pro ně obtížné snášet příkazy ostatních. Pro muže to není příliš atraktivní vlastnost.

Štír

Kvůli své silné osobnosti musí člověk prorazit mnoho zdí, než si bude jistý, že se usadí vedle něj. Atraktivní, charismatická ženy, která nevydrží manipulativní muže. Ničeho se nebojí a nedokážete ji úplně zkrotit. Její důvěra a inteligence jsou její skutečnou zbraní. Pokud se pokusíte ženu ve Štíru dostat pod svou kontrolu, nevyhnete se tvrdému boji.

Čtěte také: Přípravy věnečků jsem se vždycky bála… dokud jsem nenarazila na tento recept! Babička mi prozradila co do něj přidat

Váhy

Váhy neustále hledají v životě rovnováhu, kterou jsou často schopny najít samy. Upřednostňují to spíš, než muže, kteří by se snažili ovládnout jejich životy. Na to, co si v životě vytvořily, jsou patřičně hrdé a chrání to. Nenechají nikoho, aby jim ničil jejich to, co těžce vybudovaly. Pro svou svobodu většinou nikoho nepotřebují a zároveň nikoho nenechají, aby jim jí vzal.

Kozoroh

Základem úspěchu tohoto znamení je silná osobnost a velké odhodlání. Dokud nedosáhnete svého, tak si nesednete a neodpočíváte. Jejich síla je nevyčerpatelným zdrojem mládí. Neočekávejte, že by někdo uznal vaše úspěchy, jakmile jim dáte příležitost, aby se staly vašimi partnerkami. Budete si to muset zasloužit. Kozoroh má také velmi rád dokonalou rovnováhu mezi profesionálním a soukromým životem.

Blíženci

Ženy v Blíženci chtějí, abyste po nich toužili, zatímco ony se budou snažit uniknout vašemu sevření. Můžete jim věřit, že jejich duše patří jen vám a budete spolu do konce života, ale to není tak úplně pravda. Vaše dominance může být pouze iluzí. Pamatujte, že máte co do činění s dvojí osobností. Ve vašich očích se může zdát slabá, ale ve skutečnosti je velmi silná a nezávislá.

Pokud budete jednat s jakoukoli ženou z výše uvedených znamení zvěrokruhu, buďte vždy ve střehu. Jde o ženy, které skutečně nepotřebují muže ke své spokojenosti, svobodě a svému životu. Jejich vlastnosti možná nepřipadají mužům atraktivní, ale pro život jsou velice důležité. Navíc s takovou ženou se rozhodně nebudete nikdy nudit.