Domů ZAJÍMAVOSTI 5 věcí, které dělá každá žena ihned poté, co ukončí vztah!

5 věcí, které dělá každá žena ihned poté, co ukončí vztah!

Rozchod může být tím nejhorším zážitkem, ale také může být dobrý v závislosti na situaci. Například, pokud se rozchod uskuteční ve skutečném vztahu mezi dvěma milujícími partnery, může to být pro oba partnery srdcový zlom, zatímco pokud se to stane v nevážném vztahu, pak to může být pro pár dobrý krok. Ale už jste si někdy všímali toho, co se s Vámi děje po rozchodu? Respektive, jak reagují ženy na rozchod a jak zvládají situaci po rozchodu? Dnes bychom rádi zmínili 5 nejčastějších věcí, které jsou typické téměř pro každou ženu, která si projde rozchodem.

Podívejte se na ně a zhodnoťe dle svých životních zkušeností…

1) Terapie s přáteli

V této situaci se Vaši nejbližší přátelé zpravidla stávají Vaší oporou! Bude Vás podporovat každým okamžikem, abyste mohli toto nepříjemné odboí překonat a přečkat bez závažné citové újmy.

Opravdoví přátelé o Vás pečují každou minutu po takovéto životní zkoušce.

2) Porozchodová party

Vzhledem k tomu, že pro Vás není lehké posunout se dál a hodit rozchod jen tak za hlavu, vytáhnou Vás Vaši přátelé ven do Vašeho oblíbeného klubu na pořádnou party. Jedině tak si na chvilku ulevíte od nepříjemných myšlenek.

Přátelé Vás pak zpravidla podporují v pití alkoholu, nekonečné zábavě a regeneraci Vaší zlomené duše.

Kam dál?

Tak toto je neuvěřitelné! Kate Middleton dokáže vytvořit pokaždé nový outfit a to i při nošení stejného oblečení! Jak to jen dělá?

10 věcí, které se vnoučata mohou naučit od svých prarodičů. Mějte to na paměti!

Chodíte často nakupovat do supermarketu? Zde je 18 neočekávaných zdravotních rizik v každém obchodě s potravinami!

13 typických problémů v manželství a moudré rady od dlouholetých párů, jak je překonat. Všichni bychom jim měli věnovat pozornost!

Věděli jste to? 7 výhod prošívaných dek: zlepší spánek, sníží úzkost i stres!

Další články