Domů ZAJÍMAVOSTI 5 zcela zásadních důvodů, proč vztahy na dálku nevydrží déle než rok!

5 zcela zásadních důvodů, proč vztahy na dálku nevydrží déle než rok!

Vztahy na dálku jsou zkrátka komplikované. Vyžadují spoustu trpělivosti, naděje a delší dobu čekání bez fyzické přítomnosti Vašeho blízkého. Existuje málo vztahů, které mohou a dokáží vydržet všechny výzvy, které se vyskytují ve formě překážek. Pravda je ale taková, že většina z nich nepřežije díky těmto výzvám ani po dobu jednoho roku, natož déle. Zde jsou některé z hlavních důvodů, kvůli kterým vztahy na dálku selhávají. Pokud plánujete odloučení na delší dobu, rozhodně Vám to doporučujeme přečíst, ať víte, čemu předejít a jak se svým vztahem zacházet.

1) Obrovská důvěra mezi Vámi a Vaším partnerem

Jak všichni víme, důvěra je základem budování jakéhokoli vztahu, ale v případě vztahů na dálku je potřeba obrovské důvěry, která Vám dává naději na lepší zítřky!

2) Podvádění za zády

To se stává mnohokrát a je to jeden z hlavních důvodů rozpadu většiny vztahů. Když se pár dlouhodobě potýká s nepřítomností svého partnera, může se v období těžký časů, kdy se cítí zranitelně a osaměle, snížit k podvádění svého partnera s někým jiným.

3) Nedorozumění a podráždění

Dlouhá vzdálenost může způsobit frustraci, která může vést až k pravidelným hádkám a nedorozumění. To může také vést ke špatným rozhodnutím a slovům, jež nikdy neměla spatřit světlo světa. Jakékoliv rozhovory pak ztrácejí lásku, která se pomalu vytrácí i z celého vztahu.

4) Přijmutí reality

Člověk by měl přijmout skutečnost, že je součástí vztahu na dálku a že musí nést toto břímě po určitou dobu namísto obviňování faktu a začínání hádek, které mohou vést k řadě dalších problémů. Měly byste se vždy vyhnout jakýmkoli hádkám a snažit se klidně vyřešit každý vzniklý problém.

5) Přemýšlení nad budoucností

Pokud chcete v budoucnu chtít žít společně a být v tomto vztahu navždy, musíte se vyhnout negativním myšlenkám na přítomnost a plně se soustředit na lepší budoucnost. To Vás motivuje a dokáže udržet Váš vztah milující a respektující.

Plánujete, či dokonce již jste ve vztahu na dálku? Jaké jsou Vaše zkušenosti? Co byste ostatním doporučili za tipy a triky, jak úspěšně přežít delší odloučení? Podělte se o své názory níže v komentářích.

Kam dál?

Tak toto je neuvěřitelné! Kate Middleton dokáže vytvořit pokaždé nový outfit a to i při nošení stejného oblečení! Jak to jen dělá?

10 věcí, které se vnoučata mohou naučit od svých prarodičů. Mějte to na paměti!

Chodíte často nakupovat do supermarketu? Zde je 18 neočekávaných zdravotních rizik v každém obchodě s potravinami!

13 typických problémů v manželství a moudré rady od dlouholetých párů, jak je překonat. Všichni bychom jim měli věnovat pozornost!

Věděli jste to? 7 výhod prošívaných dek: zlepší spánek, sníží úzkost i stres!

Další články