5 zcela zásadních důvodů, proč vztahy na dálku nevydrží déle než rok!

Vztahy na dálku jsou zkrátka komplikované. Vyžadují spoustu trpělivosti, naděje a delší dobu čekání bez fyzické přítomnosti Vašeho blízkého. Existuje málo vztahů, které mohou a dokáží vydržet všechny výzvy, které se vyskytují ve formě překážek. Pravda je ale taková, že většina z nich nepřežije díky těmto výzvám ani po dobu jednoho roku, natož déle. Zde jsou některé z hlavních důvodů, kvůli kterým vztahy na dálku selhávají. Pokud plánujete odloučení na delší dobu, rozhodně Vám to doporučujeme přečíst, ať víte, čemu předejít a jak se svým vztahem zacházet.

1) Obrovská důvěra mezi Vámi a Vaším partnerem

Jak všichni víme, důvěra je základem budování jakéhokoli vztahu, ale v případě vztahů na dálku je potřeba obrovské důvěry, která Vám dává naději na lepší zítřky!

Čtěte také: 10 málo známých způsobů, jak léčit problémy se žaludkem!

2) Podvádění za zády

To se stává mnohokrát a je to jeden z hlavních důvodů rozpadu většiny vztahů. Když se pár dlouhodobě potýká s nepřítomností svého partnera, může se v období těžký časů, kdy se cítí zranitelně a osaměle, snížit k podvádění svého partnera s někým jiným.

3) Nedorozumění a podráždění

Dlouhá vzdálenost může způsobit frustraci, která může vést až k pravidelným hádkám a nedorozumění. To může také vést ke špatným rozhodnutím a slovům, jež nikdy neměla spatřit světlo světa. Jakékoliv rozhovory pak ztrácejí lásku, která se pomalu vytrácí i z celého vztahu.

4) Přijmutí reality

Člověk by měl přijmout skutečnost, že je součástí vztahu na dálku a že musí nést toto břímě po určitou dobu namísto obviňování faktu a začínání hádek, které mohou vést k řadě dalších problémů. Měly byste se vždy vyhnout jakýmkoli hádkám a snažit se klidně vyřešit každý vzniklý problém.

5) Přemýšlení nad budoucností

Pokud chcete v budoucnu chtít žít společně a být v tomto vztahu navždy, musíte se vyhnout negativním myšlenkám na přítomnost a plně se soustředit na lepší budoucnost. To Vás motivuje a dokáže udržet Váš vztah milující a respektující.

Plánujete, či dokonce již jste ve vztahu na dálku? Jaké jsou Vaše zkušenosti? Co byste ostatním doporučili za tipy a triky, jak úspěšně přežít delší odloučení? Podělte se o své názory níže v komentářích.