50. výročí svatby oslavil farmář velmi netradičním způsobem

Farmář jménem Lee Wilson velmi miluje svou manželku. Na své farmě pěstuje mnoho různých plodin, ale letos se rozhodl pro zcela odlišnou rostlinu. Blížilo se totiž 50 výročí svatby s jeho manželkou a on pro ni chtěl připravit něco speciálního. Míso kytice jí daroval extravagantní květinový dárek. Plné pole slunečnic.

mypositiveoutlooks.com

Přípravy probíhaly tajně

„No, 10. srpna slavíme 50. výročí svatby a víš, jaký je chlap, který dostane svou holku k 50? A hodně jsem o tom přemýšlel a slunečnice se jí vždycky líbily. Myslel jsem si, že je to rok na zasazení slunečnic, tak jsem jí zasadil 80 akrů slunečnic.“ S přípravou tohoto překvapení mu pomáhali synové a dokázali vše utajit až do výročí, i když to bylo velmi těžké.

mypositiveoutlooks.com

Krásný dárek k výročí

Mnoho žen dostává k výročí kytice. Takový květinový dar ale zaručeně žádná jiná žena nedostala. Jde o naprosto unikátní dar. Je vidět, že i po 50 letech manželství Lee dokáže připravit velké překvapení pro manželku. A navíc je vidět, že ji velmi miluje. Jinak by nedokázal nic takového vymyslet ani zorganizovat a spokojil by se s obyčejnými květinami.

Čtěte také: Počet koní na obrázku odhalí vaše vlastnosti a schopnosti

mypositiveoutlooks.com

Turistická atrakce

Není se čemu divit. Slunečnicové pole se stalo velkým tahákem pro všechny lidi ze širokého okolí. Všichni sem jezdí a fotí se na poli plném slunečnic. Mají ovšem jen omezený čas. Příští rok na tomto místě totiž slunečnice již nebudou. Lidé toho využili naplno a pořizovali si nespočet krásných fotografií s květinami, které vypadají jako obrovská slunce.

mypositiveoutlooks.com

Příští rok farmář připraví pro ženu jiné překvapení

Pro 50. výročí se tento dar vyplatil, ale jako dárek dalšího výročí dostane jeho žena něco jiného. Lidé se proto musí se slunečnicovým polem rozloučit. Příští rok bude na 80 akrech farmy znovu nějaká plodina, která bude rodině vydělávat peníze. Zatím není jasné, co přesně bude Lee pěstovat. Jisté je, že příští rok vymyslí pro svou manželku další unikátní dárek k výročí.

Zdroj: mypositiveoutlooks.com