51letá žena porodila vlastní vnouče! Jak je to možné?

Neplodnost je v současnosti obrovský problém mnoha žen, které touží po vlastním dítěti. Rychlá doba a hodně stresu k přirozenému početí příliš nepomáhá. Breanna Lockwoodová bojovala s neplodností 4 roky a s manželem byli zoufalí. Naštěstí na pomoc přišla její maminka, 51letá Julie Loving. Přinesla velkou oběť, aby se mohla její dcera stát matkou.

https://www.oprahdaily.com/

Bezpodmínečná láska matky k dceři

Julie se rozhodla, že podstoupí umělé oplodnění a stane se náhradní matkou pro svou dceru. „Moje máma byla absolutní rockovou hvězdou přes těžký porod. Oběti, které přijala, aby přinesla tento malý kousek nebe do našeho života, mi bere dech,“ napsala Breanna v příspěvku na sociálních sítích, kde sdílí celý příběh své rodiny.

https://www.oprahdaily.com/

„Když držím svou dceru v náručí, srdce mi puká. Když se na ni podívám, vyzařuje ze mě pocit, jak bych pro to dítě udělala naprosto cokoliv, co je potřeba. Každý krok a rozhodnutí, které pro svou dceru udělám, nacházím odpovědi prostřednictvím toho, jak mě vychovala moje máma. Způsob, jakým miluje, a nezištnost, kterou vyzařuje, jsou čisté, opravdové a laskavé.“ Breanne se rozhodla sdílet příběh na sociálních sítích, aby oslavila oběť své matky, kterou kvůli nim podstoupila.

Čtěte také: Dítě zemřelo při křtu. Rumunští křesťané volají po změně liturgie!

https://www.oprahdaily.com/

Trápení mladého páru nebralo konce

Breanna s manželem Aaronem toužili po dítěti velmi dlouho, ale jejich cesta ke štěstí byla dlouhá a trnitá. Vždy si mysleli, že to půjde rychle, když jsou mladí. Bohužel nic takového se nestalo. Po měsících snažení se pár rozhodl navštívit Dr. Briana Kaplana, certifikovaného reprodukčního endokrinologa z Fertility Centers of Illinois. Lékař jejich situaci zhodnotil a rozhodl se o dalším postupu.

https://www.oprahdaily.com/

Mladému páru doporučil léčbu neplodnosti. Pár ovšem čekalo jen zklamání v podobě dvou samovolných potratů. V tom důsledku se u Breanne vyvinul Ashermanův syndrom, který způsobuje zjizvení tkáně v děloze. Existovalo i další řešení jejich problému, ale to by stálo 100 tisíc dolarů. A na to Lockwoodovi rozhodně neměli rozpočet. V tu chvíli přišla na pomoc Julie.

Velké rozhodnutí

Julie navrhla páru, že jim dítě odnosí. Na to, že jí bylo 50 let, byla ve skvělé kondici a cítila se na 30 let. Julie prošla mnoho testů (cholesterol, krevní, psychologické a další). Byl malý zázrak, když nakonec těhotenství povolila nejen dcera, ale také lékař. Tuto variantu řešili poměrně dlouho, protože zde bylo hodně lékařských, psychologických i etických úvah.

https://www.oprahdaily.com/

Nakonec se ale všichni shodli na tom, že se do oplodnění pustí. A jejich snaha byla korunována úspěchem! Julie otěhotněla a mladý pár se po 9 měsících konečně dočkal vysněného dítěte. Narodila se jim zdravá a krásná dcera a Julie nádherná vnučka. Na tomto příběhu je jasně vidět, že mateřská láska nezná mezí a pro své děti jsme schopné udělat skutečně cokoli.

Zdroj: oprahdaily.com