6 cviků, které byste měli udělat dříve, než vstanete z postele. Budete...

6 cviků, které byste měli udělat dříve, než vstanete z postele. Budete se potom cítit skvěle a plní energie celý den.

Když se ráno probudíte, většina lidí musí naplánovat den, zkontrolovat emaily, sociální sítě a další vymoženosti. Jinde se zas říká vstávat a cvičit. Vy ale tentokrát vstát nemusíte a zacvičíte si přímo z pohodlí vaší postele.

Soustřeďte se na své tělo a duši, což vám přinese zdraví na optimální úrovni. Podle Randiho Ragana, učitele jógy je toto cvičení perfektní. Vyzkoušejte tyto cviky i vy. Zmírníte svalové napětí, uvilníte tuhé klouby a uklidníte vaší mysl.

1. Úplný úsek těla

Vše co musíte udělat je proplést prsty dohromady, natáhnout ruce nad hlavu a tlačit vaše dlaně směrem k čelní straně. Nohy nasměrujte do špičky a lokty i kolena udržujte rovně a držte tak 5 sekund. Opakujte 3x a uvolněte tělo

2. 

Udělejte přesnou pozici jako je na obrázku. Vždy tlačte koleno k sobě a držte dech na 5 sekund. Opakujte 3x a vždy vystřídejte nohy.

3.

Otočte nohy na stranu postele tak, aby se dotýkaly podlahy. Udržujte kolena, zavěste hlavu a ruce dejte dolů na podlahu a zaoblete si záda přes kolena. Nechte svou hlavu a ruce viset a držte 5 nadýchnutí.

4. 

Opět udělejte pozici jako na obrázku. Jde o sebereflexní polohu, která aktivuje spodní část zad a stimuluje tělo. Držte tutto pozici
po dobu 10 nadechnutí a vydechnutí.

5.

V podstatě zůstanete v předešlé pozici, jen otočíte pánev, abyste přenesli pravé koleno na postel. Protahujte se opět 10 výdechů a nádechů. 

 

Poslední cvik! Posaďte se na postel a protahujte nohy. Vdechujte, vydechujte a snažte se dosáhnout na své prsty. Proveďte 10x. Toto cvičení uvolní vaše tělo a vy tak budete připravení na každodenní činnost s energií.

Tisk
ZDROJhealthiestalternative.com
Loading...
Sdílejte

Kam dál?

6 tipů japonského mistra! S těmito cviky už nebudete vědět, co to je bolest zad!

Tento jednoduchý cvik stačí opakovat každý den a s Vaším tělem se stanou zázraky!

10 jednoduchých cviků, které Vám pomohou spálit více kalorií než běh!

Tento jednoduchý cvik Vám zabere jen pár minut denně! Budete nejen vypadat, ale i se cítit až o 15 let mladší!

V současné době je chemie všude kolem nás, a proto je důležité se patřičně chránit. Přinášíme Vám proto 3 triky, jak rychle a účinně zbavit ovoce a zeleninu pesticidů!

Další články