Domů CVIČENÍ 6 cviků, které byste měli udělat dříve, než vstanete z postele. Budete...

6 cviků, které byste měli udělat dříve, než vstanete z postele. Budete se potom cítit skvěle a plní energie celý den.

Když se ráno probudíte, většina lidí musí naplánovat den, zkontrolovat emaily, sociální sítě a další vymoženosti. Jinde se zas říká vstávat a cvičit. Vy ale tentokrát vstát nemusíte a zacvičíte si přímo z pohodlí vaší postele.

Soustřeďte se na své tělo a duši, což vám přinese zdraví na optimální úrovni. Podle Randiho Ragana, učitele jógy je toto cvičení perfektní. Vyzkoušejte tyto cviky i vy. Zmírníte svalové napětí, uvilníte tuhé klouby a uklidníte vaší mysl.

1. Úplný úsek těla

Vše co musíte udělat je proplést prsty dohromady, natáhnout ruce nad hlavu a tlačit vaše dlaně směrem k čelní straně. Nohy nasměrujte do špičky a lokty i kolena udržujte rovně a držte tak 5 sekund. Opakujte 3x a uvolněte tělo

2. 

Udělejte přesnou pozici jako je na obrázku. Vždy tlačte koleno k sobě a držte dech na 5 sekund. Opakujte 3x a vždy vystřídejte nohy.

3.

Otočte nohy na stranu postele tak, aby se dotýkaly podlahy. Udržujte kolena, zavěste hlavu a ruce dejte dolů na podlahu a zaoblete si záda přes kolena. Nechte svou hlavu a ruce viset a držte 5 nadýchnutí.

Kam dál?

Jen 3 minuty před spánkem: Jednoduché cviky, díky nimž budete mít nohy jako modelka!

7 efektivních dýchacích cviků, které Vám pomohou s hubnutím břišního tuku!

Objevte 8 jednoduchých jóga pozic, které pomohou zabránit vypadávání vlasů!

Trpíte nesnesitelnou bolestí mezi lopatkami? Nechte si pomoc od tohoto rakouského fyzioterapeuta!

Ať už celý den v práci prosedíte, nebo prostojíte, je třeba své nohy nechat řádně odpočinout… Zde je jednoduché cvičení, které uvolňuje bolest v nohou bez mrknutí oka!

Další články