6 účinných způsobů, jak se zbavit ochablého obličeje a povislého krku. Omládnete o 15 let! -
Menu

6 účinných způsobů, jak se zbavit ochablého obličeje a povislého krku. Omládnete o 15 let!

Není nic výjimečného, že si ženy výrazně potrpí na to, jak vypadají. Bohužel se s přibývajícím věkem mohou objevovat různé problémy. Hlavně na obličeji a krku dochází k tomu, že kůže už není tak pevná a pružná, což vede k tomu, že postupně ochabuje. Mnoho žen začne přemýšlet nad drahými krémy, nebo dokonce nad plastickým chirurgem. Ani jedno však není to, co dokáže pomoci. Jak být krásnější? Poradíme vám.

Omezte cukr

Je velký problém a je třeba ho omezit. Hlavně potom ten jednoduchý. Přestaňte sladit, přestaňte jíst sladké a uvidíte, že se výrazně zvýší produkce kolagenu ve vašem těle. Díky tomu bude vaše kůže mnohem pružnější, ale také hydratovanější.

Jezte antioxidanty

Jedině tak se vám podaří z vaší kůže odstranit vše špatné, co v ní nemá být. Nejlepší antioxidanty můžete snadno najít v přírodě. Potom stačí jejich pravidelná konzumace. A co se jeví jako to nejlepší? Určitě to jsou borůvky, hroznové víno, stejně jako ostružiny, jahody, špenát, kapusta, nebo červené fazole. Toto všechno by mělo být součástí vašeho jídelníčku.

Odličujte se

I když se vám nechce, pamatujte na to, že se každý večer musíte odlíčit. Jinak vaší kůži výrazně škodíte. Nejenom, že odstraníte make-up, ale také je třeba nezapomenout na výživu a hydrataci. Takzvaný noční krém je po odlíčení tím nejlepším, co si můžete na obličej nanést.

Dodejte tělu beta-karoten

Můžete ho buď koupit jako doplněk stravy, nebo ho získáte ze stravy. Když ho budete mít dostatek, tak zajistíte velkou ochranu vaší kůže. A v jakých potravinách ho najdete? Je to mrkev, jsou to batáty, ale také například kapusta, špenát, meruňky nebo obyčejný červený meloun.

Aplikujte šťávu z okurek

Ty jsou v kosmetice tím nejlepším pomocníkem. Více než jakékoliv krémy pomůže šťáva z okurek. Stačí ji vymačkat, následně do ní namočit kapesník a ten aplikovat na obličej. Díky tomu svou kůži osvěžíte, omladíte a také z ní vystrnadíte všechny toxiny.

Cvičte obličejové svaly

Je to jednoduché. Využijte k tomu svou mimiku a napínejte a povolujte kůži v obličeji. Stačí dělat různé grimasy, které vám pomohou k tomu, aby kůže na vašem obličeji posílila a držela správný tvar.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Stačí vypít dvakrát za den tento zázvorový nápoj a zbavíte…

Trápí vás usazený tuk na těle a nevíte, jak se ho zbavit? Zkusili jste už opravdu všechno, ale nic nepomáhá?…
KRÁSA A MÓDA

Manželka zubaře mi prozradila utajovaný trik, jak si doma během…

K zubaři chodíme nejenom na prohlídky, nebo v případě, kdy máme kazy. Jeho služby se dají využít i v případě, kdy chcete mít…
KRÁSA A MÓDA

Zubař vám nikdy neřekne, že si zubní kámen můžete takto…

Ano, zubní lékaři jsou velmi důležití, jelikož pokud máme zubní kaz nebo jiný problém, dokážou ho dát velmi rychle do…
KRÁSA A MÓDA

Zhubněte půl centimetru denně! Připravte si směs se zázvorem a…

O hubnutí se snaží mnoho žen, ale nutno říci, že většina z nich s ním má mnoho problémů. Jejich diety jsou buď…
KRÁSA A MÓDA

Koupila si 2 přírodní věci za pár korun a za…

Celulitida neboli pomerančová kůže je velký problém mnoha žen. To proto, že se negativně podepisuje na jejich kráse. Je jasné,…
KRÁSA A MÓDA

Ženy pozor! Pokud je vám více jak 40 let, pak…

Je vám nad padesát let a chcete vypadat dokonale a přitažlivě? Není to žádný problém. A rozhodně se nemusíte obávat…