David Hampl
5 února, 2020

Rekonstrukce vládnou světu. Každý by chtěl žít v krásném a čistém prostředí, které voní svěžestí a je naprosto dokonalé. Mladí lidé si mnohdy rekonstruují staré byty, pokoje, koupelny, kuchyně atd., aby mohli šťastně a spokojeně žít se svou rodinou a dětmi. Rekonstrukce ovšem není levná záležitost a mnohdy stojí opravdu hodně. A to hlavně v případech, kdy si na to povoláte specialisty. Co má ale dělat stará žena, která peníze na drahou rekonstrukci nemá a sama ji rozhodně nezvládne? Koupelna je ovšem v tak šíleném stavu, že rekonstrukci opravdu potřebuje. Naštěstí se řešení umí najít.

Tvrdě pracující žena

Na úvodní fotografii, můžete spatřit starou paní, jež celý život tvrdě pracovala. Každodenní práce a vytrvalost si ovšem vybrala svůj podíl, což se podepsalo na ženině vzhledu. V 68 letech tak bohužel žena vypadá na mnohem více, což ovšem nemění nic na tom, že se jedná o opravdu slušnou a pracovitou ženu.

Těžký život seniorů

Starší lidé v Rumunsku to mají opravdu těžké. I přes to, že celý život tvrdě pracovali, jim toho stát moc na důchod nedá. Měsíční důchod je velmi nízký a ve skutečnosti jim stačí pouze na pokrytí běžných nákladů. Důchodci tak většinou žijí od důchodu k důchodu a o nějakém velkém šetření zde nemůže být řeč. Je to mnohdy opravdu drsný život, ale co se dá dělat.

Vlastní rekonstrukce

Koupelna této staré paní už velmi dlouho potřebuje silnou a rozsáhlou renovaci. Když se podíváte na fotografie její koupelny, jistě nám dáte za pravdu. Žena se tedy rozhodla, že koupelna rekonstrukci opravdu potřebuje. Bohužel neměla peníze na to, aby si mohla zaplatit odborníky, jenž by jí koupelnu zrekonstruovali. Řešení tedy musela vzít do vlastních rukou. Nakoupila si barvy a potřebné nástroje a do rekonstrukce se pustila sama. Ve svém věku tak podala úctyhodný výkon. Podívejte se, co se jí nakonec povedlo.

Sdílejte článek