7 důvodů, proč si ženatí muži hledají milenky

Nikdo si to nechce přiznat, ale možnost nevěry je v manželství stejně vysoká jako mimo něj. V dnešní době pro muže ani ženy není tento svazek posvátný. Muži často uvádí jeden (nebo více) z následujících důvodů jako příčinu toho, proč si nakonec našli milenku. A každá manželka by o nich měla vědět. S mnoha z nich totiž můžete pracovat a zajistit, aby k tomu nedošlo.

Potřebují si popovídat nebo si pohrát

Muži často uvádí, že potřebují kamarádku a někoho, s kým si mohou v klidu popovídat. Zdá se to jako zvláštní důvod, proč mnoho mužů jejich ženy nejsou kamarádky. Nejsou osobu, za kterou by mohli jít s pracovními problémy. Mnoho z nich má pocit, že si musí hlídat, co před nimi řeknou. Je to smutné, ale bojí se odsouzení a nepochopení. A proto si hledají milenky. S tím souvisí i hraní, protože mají rádi změny a hravost na začátku vztahu.

Nezávislé a veselé ženy

Muži milují nezávislé ženy, protože si je mohou od základu podmanit. A to pochopitelně s jejich manželkami není možné. Muži se také nechtějí hádat. Milují veselé a pozitivní ženy, což možná doma nemají a chybí jim to. A pochopitelně muži chtějí neustále něco nového. Novou hračku, se kterou by si mohli hrát. Novou tvář a tělo, které by mohli celé hodiny zkoumat.

Čtěte také: Pes nejen nejlepší přítel, ale také zachránce. Zraněného muže zahříval celých 20 hodin

shutterstock.com

Muži nemají rádi ženy, které pláčou a stěžují si

Manželky nejsou vždy usměvavé a šťastné. Stěžují si, fňukají a pláčou. Tyto emocionální výkyvy jsou rozhodně něco, co se nelíbí žádnému chlapovi pod sluncem. Navíc většinou netuší, jak by měli reagovat. I to je jedním z důvodů, proč jde z práce raději za milenkou, která ho přivítá s otevřenou náručí a úsměvem na tváři.

Mužské sebevědomí

Všichni víme, že mužské ego může být velké. Jejich sebevědomí může v manželství trochu upadat, protože se mění na stálou lásku. Někteří muži ho potřebují získat zpět a zvládnou to jen v případě, že je obdivuje něco nový. Tohle ve vztahu možná nijak neovlivníte, ale částečně to jistě zvládnete. Otázkou zůstává, jestli v manželství dokážete ustát nevěru, ke které může dojít.

Zdroj: tudasfaja.com