7 gest držení rukou, které mohou hodně vypovědět o Vašem vztahu! Věděli jste to? -
Menu

7 gest držení rukou, které mohou hodně vypovědět o Vašem vztahu! Věděli jste to?

Gestikulace je nejdůležitější způsob neverbální komunikace a také ideální způsob, jak dát najevo své pocity. Věděli jste, že to, jakým způsobem Váš partner drží Vaši ruku nebo naopak, může říct hodně o Vašem vztahu?! Hloubka Vašeho vztahu spočívá v tomto gestu. Ukazuje, na kolik formální, známý, dominantní, nebo submisivní je člověk vůči svému partnerovi.

Co říká držení rukou o mém vztahu?

1) Palce směrem dolů

Toto gesto ukazuje, že jeden z partnerů je více dominantní a nadměrně chránící. Je dost sebevědomý a schopen postarat se o své blízké. Tento partner má také silnou osobnost.

2) Propletené prsty

To ukazuje silnou náklonnost a vášeň mezi dvěma lidmi, kteří jsou šíleně zamilovaní. Jsou hodně navzájem posedlí a cítí se vždy velmi pohodlně se svým partnerem. Jsou pečující a upřímní, což jim staví silný základ.

3) Přidržení jednoho prstu

Toto gesto ukazuje, že oba partneři jsou instinktivní a nezávislí. Kromě svého vztahu mají svůj vlastní svět, zájmy, vášně a touhy. Jinými slovy, mají svůj vlastní prostor a individualitu, ale jsou stále pevně spojeni se svým partnerem.

4) Držení za rameno

Pokud se s partnerem držíte takto, pak to odhaluje, že má Váš partner ochranářskou povahu a pečuje o Vás. Nebojí se Vám prokázat svou lásku na veřejných místech a sdílí s Vámi silný a intimní vztah.

5) Spojené paže

Toto je nejběžnější typ držení rukou, který lze vidět téměř všude. Toto gesto je možné vidět zpravidla, když se cítíte nejistá a očekáváte, že Vás bude partner chránit.

6) Jemné doteky

Obecně se toto gesto objevuje, když je partner v zábavné náladě. Pokud se však toto gesto projevuje příliš často, pak to může znamenat, že Vy, nebo Váš partner jste introvert a stydíte se držet na veřejnosti za ruku.

7) Žádné držení rukou

Pokud se Váš partner vyhýbá držení ruky, může to být kvůli dvěma důvodům. Buď se o Vás nezajímá, nebo je plachý introvert, který se bojí držet Vaši ruku.

ZDROJbanter.fun

Líbil se vám článek?

Tisk

Andělské hodiny v prosinci: využijte okamžiky, kdy se otevírá nebe

ZAJÍMAVOSTI
Podle portálu Mesaje Inspirationale se v prosinci tzv. otevírá nebe a my můžeme využít andělské hodiny k tomu, abychom komunikovali…

Varoval před havárií v Černobylu a učil lékaře, aby používali laser pro operace. Jaký je recept na dlouhověkost dle tohoto muže?

ZE ŽIVOTA
Co je velký sen mnohých lidí? Může jich být celá řada, ale když se podíváme na jeden z těch hlavních, rozhodně…

Světově uznávaná Angela Pearl přináší horoskop na celý rok 2019. Podívejte se s námi, co vás čeká a nemine

ZE ŽIVOTA
Také si někdy říkáte, co vás čeká a co vás nemine, a jak je možné, že se vám stalo právě…

Tento dům z roku 1820 byl na rozpadnutí. Chopila se ho však jedna šikovná rodinka a takto dopadla jeho renovace!

DŮM A ZAHRADA
Maria Teresa "Tere" a William "Mac" Thomas jsou manželé již 39 let. Po jistém čase, kdy žili v prostředí města,…

Tento brutálně upřímný příspěvek o matkách v domácnosti už dostal přes 640 tisíc lajků, zaslouží si však více!

ZE ŽIVOTA
Matkám v domácnosti se ani zdaleka nedostává tolik díků, jak by si zasloužili. Floridská tatérka Ryshell Castleberry už byla unavená…

S pomocí těchto psychologických triků okouzlíte naprosto každého!

TIPY A TRIKY
Existují lidé, kteří vyzařují tak nevysvětlitelný magnetismus, který k nim přitahne naprosto kohokoli. Chtějí být jako oni, aby získali jejich…

Jak se s partnerem objímáte? Věděli jste, že i způsob objímání má skrytý význam?

ZAJÍMAVOSTI
Pevné objetí a krásný polibek je nejlepší způsob, jak vyjádřit své pocity, když jste do někoho zamilovaní. Může existovat mnoho…

Nakrájejte si plátky citronu a položte si ho před spaním k posteli. Získáte tak tyto neuvěřitelné výhody

TIPY A TRIKY
Už jste se někdy zamysleli nad tím, proč se citron přidává téměř do každého čistícího produktu? Samozřejmě, vůně citronu není…

Syndrom socialistických žen: neustále uklízení domácnosti, vyvařování rodině, starost o děti či každodenní vypravení manžela do práce… Vidíte se v tom? Pak byste měli určitě číst dále!

ZAJÍMAVOSTI
Většina žen, které byly vychovávány v sovětských dobách v období socializmu, jsou zvyklé prakticky všemu. Mají však ve zvyku utápět…

Žena cestou do práce našla zvláštní tašku. To co uvnitř našla ji způsobilo šok!

ZE ŽIVOTA
Žena jménem Malisse Sergent Lewis spěchala jako každý den do práce. Páteční ráno se jí však stalo osudovým. Šla jako…