Domů ZAJÍMAVOSTI 7 gest držení rukou, které mohou hodně vypovědět o Vašem vztahu! Věděli...

7 gest držení rukou, které mohou hodně vypovědět o Vašem vztahu! Věděli jste to?

Gestikulace je nejdůležitější způsob neverbální komunikace a také ideální způsob, jak dát najevo své pocity. Věděli jste, že to, jakým způsobem Váš partner drží Vaši ruku nebo naopak, může říct hodně o Vašem vztahu?! Hloubka Vašeho vztahu spočívá v tomto gestu. Ukazuje, na kolik formální, známý, dominantní, nebo submisivní je člověk vůči svému partnerovi.

Co říká držení rukou o mém vztahu?

1) Palce směrem dolů

Toto gesto ukazuje, že jeden z partnerů je více dominantní a nadměrně chránící. Je dost sebevědomý a schopen postarat se o své blízké. Tento partner má také silnou osobnost.

2) Propletené prsty

To ukazuje silnou náklonnost a vášeň mezi dvěma lidmi, kteří jsou šíleně zamilovaní. Jsou hodně navzájem posedlí a cítí se vždy velmi pohodlně se svým partnerem. Jsou pečující a upřímní, což jim staví silný základ.

3) Přidržení jednoho prstu

Toto gesto ukazuje, že oba partneři jsou instinktivní a nezávislí. Kromě svého vztahu mají svůj vlastní svět, zájmy, vášně a touhy. Jinými slovy, mají svůj vlastní prostor a individualitu, ale jsou stále pevně spojeni se svým partnerem.

4) Držení za rameno

Pokud se s partnerem držíte takto, pak to odhaluje, že má Váš partner ochranářskou povahu a pečuje o Vás. Nebojí se Vám prokázat svou lásku na veřejných místech a sdílí s Vámi silný a intimní vztah.

5) Spojené paže

Toto je nejběžnější typ držení rukou, který lze vidět téměř všude. Toto gesto je možné vidět zpravidla, když se cítíte nejistá a očekáváte, že Vás bude partner chránit.

6) Jemné doteky

Obecně se toto gesto objevuje, když je partner v zábavné náladě. Pokud se však toto gesto projevuje příliš často, pak to může znamenat, že Vy, nebo Váš partner jste introvert a stydíte se držet na veřejnosti za ruku.

7) Žádné držení rukou

Pokud se Váš partner vyhýbá držení ruky, může to být kvůli dvěma důvodům. Buď se o Vás nezajímá, nebo je plachý introvert, který se bojí držet Vaši ruku.

Kam dál?

Psychologové radí, co dělat, abyste byli součástí těch jedinečných 8 % populace, jež si plní své sny a cíle!

Seznam užitečných karbohydrátů, které Vám pomohou získat Vaší vysněnou postavu!

Následujte těchto 7 jednoduchých pravidel a Váš život se změní o 100 % k lepšímu!

11 míst, které musíte vidět! Je těžké uvěřit, že je naleznete na planetě Zemi!

Pociťujete tyto příznaky? Pak jste se pravděpodobně zamilovali až po uši!

Další články