7 gest držení rukou, které mohou hodně vypovědět o Vašem vztahu! Věděli...

7 gest držení rukou, které mohou hodně vypovědět o Vašem vztahu! Věděli jste to?

Gestikulace je nejdůležitější způsob neverbální komunikace a také ideální způsob, jak dát najevo své pocity. Věděli jste, že to, jakým způsobem Váš partner drží Vaši ruku nebo naopak, může říct hodně o Vašem vztahu?! Hloubka Vašeho vztahu spočívá v tomto gestu. Ukazuje, na kolik formální, známý, dominantní, nebo submisivní je člověk vůči svému partnerovi.

Co říká držení rukou o mém vztahu?

1) Palce směrem dolů

Toto gesto ukazuje, že jeden z partnerů je více dominantní a nadměrně chránící. Je dost sebevědomý a schopen postarat se o své blízké. Tento partner má také silnou osobnost.

2) Propletené prsty

To ukazuje silnou náklonnost a vášeň mezi dvěma lidmi, kteří jsou šíleně zamilovaní. Jsou hodně navzájem posedlí a cítí se vždy velmi pohodlně se svým partnerem. Jsou pečující a upřímní, což jim staví silný základ.

3) Přidržení jednoho prstu

Toto gesto ukazuje, že oba partneři jsou instinktivní a nezávislí. Kromě svého vztahu mají svůj vlastní svět, zájmy, vášně a touhy. Jinými slovy, mají svůj vlastní prostor a individualitu, ale jsou stále pevně spojeni se svým partnerem.

4) Držení za rameno

Pokud se s partnerem držíte takto, pak to odhaluje, že má Váš partner ochranářskou povahu a pečuje o Vás. Nebojí se Vám prokázat svou lásku na veřejných místech a sdílí s Vámi silný a intimní vztah.

5) Spojené paže

Toto je nejběžnější typ držení rukou, který lze vidět téměř všude. Toto gesto je možné vidět zpravidla, když se cítíte nejistá a očekáváte, že Vás bude partner chránit.

6) Jemné doteky

Obecně se toto gesto objevuje, když je partner v zábavné náladě. Pokud se však toto gesto projevuje příliš často, pak to může znamenat, že Vy, nebo Váš partner jste introvert a stydíte se držet na veřejnosti za ruku.

7) Žádné držení rukou

Pokud se Váš partner vyhýbá držení ruky, může to být kvůli dvěma důvodům. Buď se o Vás nezajímá, nebo je plachý introvert, který se bojí držet Vaši ruku.

Tisk
ZDROJbanter.fun
Loading...
Sdílejte

Kam dál?

Vyberte si slunce, které je dle Vás nejkrásnější! Prozradí Vám to něco skrytého o Vás samotných!

Tak toto jednoznačně stojí za zhlédnutí! 7 žen z Guinessovy knihy rekordů, u nichž je těžké věřit, že opravdu existují!

10 důležitých faktů a životních pravd, se kterými nás obeznámil Stephen Hawking!

12 znamení, že je Váš chlap tím nejlepším na světě!

Chcete zlepšit Vaše vystupování na veřejnosti? Pak byste měli vědět, co o Vás vypovídá Vaše řeč těla!

Další články