7 módních chyb, kterých se často dopouštíme. Měla by je znát každá žena!

Můžete chodit pravidelně do posilovny, jíst jen zelená jablka, běhat každé ráno a skončit s postavou Vašich snů … Ale pak vše můžete zkazit pouze tím, že si vyberete nesprávný outfit. Sestavili jsme proto pro Vás výběr vysoce efektivních tipů, které Vám pomohou vypadat vždy dokonale za pouhé dvě minuty, a to tím, že si budete umět vybrat to správné oblečení!

Velké čtverce

[hana-code-insert name=’google‘ /]Oblečení, které má velký kostkovaný vzor, dokáže úplně zabít Vaše ideální tvary. Kostky sice vypadají stylově, ale působí dojmem, že jste v bocích šest centimetrů širší. Namísto toho se můžete obrátit na návrhy s neutrálními výtisky nebo prostými barvami. Pokud opravdu milujete kostkované vzory a nemůžete si představit svůj šatník bez nich, vyberte položky s menšími čtverci.

Horizontální směr

Vodorovné vzory a potisky vytvářejí dojem mnohem větších rozměrů, než ve skutečnosti máte. Ale pokud máte rádi pruhované oblečení, nezoufejte. Vše, co musíte udělat, je změnit směr: svislé pruhy působí opačně, takže budete vypadat vyšší a štíhlejší. Alternativně se můžete vždy rozhodnout pro klasickou kombinaci různých barevných předmětů.

Příliš mnoho dekorace

Nekonečné volánky, záhyby a ozdoby přidávají na Vašem vzhledu alespoň několik velikostí. Zkuste si vybrat oblečení s minimálním množstvím dekorací, jako je např. zip na sukni, který prodlouží Vaši postavu.

Velké výtisky s horizontálními prvky

Velké výtisky Vám pomáhají vypadat větší a širší, zatímco sandály s dlouhými tkaničkami směřujícími do nohou Vám způsobí, že se zdáte kratší. Na druhou stranu, ostrý výstřih a štěrbina v sukni může způsobit, že budete vypadat vyšší. Dávejte pozor na to, abyste si vybrali věci pouze v jedné barvě a boty, které jsou blízké tónu pleti. To Vám také pomůže vypadat výšší a štíhlejší.

Výstřih ve tvaru lodi

Výstřih ve tvaru lodi na šatech může vyvolat dojem, že jste mnohem šiřší, než jste opravdu, zatímco výstřih ve tvaru písmene V Vám může dopomoci vypadat opravdu elegantně.

Široké horizontální pruhy

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Jediné, co je horší než horizontální pruhy na oděvu, jsou široké a jasné vodorovné pruhy. Druh sukně viděné na levém obrázku je nejlepším oblečením, pokud je Vaším cílem přeměnit elegantní postavu na beztvarý pytel. Šaty v jedné barvě s drobným písmem a širokým černým opaskem v pase na druhou stranu zdůrazní Vaše ideální tvary, díky čemuž budete vypadat mnohem štíhlejší.

Světlé barvy

Jasné barvy Vás zvětšují mnohem více, než jemnější tóny. Podívejte se na obrázky dvou identických pruhovaných topů. Jediný rozdíl mezi nimi je jejich barva. Na levé straně se dívčí pas jeví mnohem plnější než vpravo, kde je barva topu bledější. Spodní část oblečení se také liší – černá obvykle zeštíhluje, ale zvolený tvar může zničit výsledný efekt. Široká sukně vlevo činí dívku mnohem větší v porovnání s účinkem jejího oblečení vpravo.