Domů ZAJÍMAVOSTI 7 osvědčených způsobů, jak nadobro odepsat Váš manželský život!

7 osvědčených způsobů, jak nadobro odepsat Váš manželský život!

Společné spaní v posteli nebo jen fyzická blízkost se svým partnerem po celou dobu Vašeho vztahu není jen rutinou pro manželské páry. Většinu času však tráví mimo tyto aktivity. Ve skutečnosti je pak pro partnery obtížné využít ojedinělé chvíle k ozdobení manželského života. Zde je sedm osvědčených způsobů, které Vám velice snadno dokáží zničit Váš šťastný manželský život.

1) Popíjíte sami

Nejedná se o přestupek při popíjení o samotě a užívání si vlastní společnosti, ale pokud to praktikujete pravidelně, zvlášť po vstupu do svazku manželského, může to znamenat problém pro Váš manželský život.

2) Nediskutujete své denní plány

Člověk by měl vždy plánovat budoucnost, ale také mít na paměti, že je třeba si naplno užít současný okamžik vyjádřením své lásky vůči svým blízkým.

3) Přílišná pozornost vůči dětem

Vy a Váš partner byste si měli čas od času dopřát klid od svých dětí a užít si těch pár okamžiků společně, abyste se dokázali radovat z Vašich vzpomínek a udrželi zdravý a pikantní vztah.

4) Jste na telefonu i v posteli

Většina z nás má špatný zvyk používat své mobilní telefony v posteli. Pokud se Vám podaří odložit v posteli všechny v tu chvíli neužitečné přístroje a naplno se věnovat Vašemu partnerovi, může to být pro Váš vztah velice prospěšné.

Kam dál?

Zde je seznam škodlivých věcí, které možná děláte svému mazlíčkovi, aniž byste si to uvědomovali!

17 věcí, kterým muži nedokáží odolat!

10 věcí, jimiž ženy přitahují muže jako magnet!

11 produktů, které jíte každý den, ale přitom v sobě skrývají nepříjemné překvapení!

Zkoušeli jste se někdy zamyslet nad tím, jak by v realitě vypadaly pohádkové postavy od Disneyho? Zde jsou vyobrazeny jako skuteční lidé!

Další články