Domů ZAJÍMAVOSTI 7 osvědčených způsobů, jak nadobro odepsat Váš manželský život!

7 osvědčených způsobů, jak nadobro odepsat Váš manželský život!

Společné spaní v posteli nebo jen fyzická blízkost se svým partnerem po celou dobu Vašeho vztahu není jen rutinou pro manželské páry. Většinu času však tráví mimo tyto aktivity. Ve skutečnosti je pak pro partnery obtížné využít ojedinělé chvíle k ozdobení manželského života. Zde je sedm osvědčených způsobů, které Vám velice snadno dokáží zničit Váš šťastný manželský život.

1) Popíjíte sami

Nejedná se o přestupek při popíjení o samotě a užívání si vlastní společnosti, ale pokud to praktikujete pravidelně, zvlášť po vstupu do svazku manželského, může to znamenat problém pro Váš manželský život.

2) Nediskutujete své denní plány

Člověk by měl vždy plánovat budoucnost, ale také mít na paměti, že je třeba si naplno užít současný okamžik vyjádřením své lásky vůči svým blízkým.

3) Přílišná pozornost vůči dětem

Vy a Váš partner byste si měli čas od času dopřát klid od svých dětí a užít si těch pár okamžiků společně, abyste se dokázali radovat z Vašich vzpomínek a udrželi zdravý a pikantní vztah.

4) Jste na telefonu i v posteli

Většina z nás má špatný zvyk používat své mobilní telefony v posteli. Pokud se Vám podaří odložit v posteli všechny v tu chvíli neužitečné přístroje a naplno se věnovat Vašemu partnerovi, může to být pro Váš vztah velice prospěšné.

Kam dál?

Tak toto je neuvěřitelné! Kate Middleton dokáže vytvořit pokaždé nový outfit a to i při nošení stejného oblečení! Jak to jen dělá?

10 věcí, které se vnoučata mohou naučit od svých prarodičů. Mějte to na paměti!

Chodíte často nakupovat do supermarketu? Zde je 18 neočekávaných zdravotních rizik v každém obchodě s potravinami!

13 typických problémů v manželství a moudré rady od dlouholetých párů, jak je překonat. Všichni bychom jim měli věnovat pozornost!

Věděli jste to? 7 výhod prošívaných dek: zlepší spánek, sníží úzkost i stres!

Další články