7 problémů, které můžete vyřešit jednoduchou cestou, a to pepřem, solí a citrónem.

Je to sice zvláštní ale spousty lidí po celém světě se snaží léčit zdravotní problémy přírodní cestou a většině z nich se to
jednoduše podaří. Je to levné, uděláte si to doma a nemusíte se bát něžádoucích efektů.

7 problémů, které můžete vyřešit jednoduchou cestou, a to pepřem, solí a citrónem.

Bolení v krku

Čtěte také: TV Barrandov na pokraji krachu: Odpojení elektřiny způsobilo výpadek vysílání a další finanční problémy hrozí

– tento problém vyřešíte smícháním 1 polévkové lžíce s citrónovou šťávou, půl lžičkou černého pepře a jedné lžičky soli ve vodě.

Ucpaný nos

– to uvlní nos opravdu jednoduše. Smíchejte skořici, pepř, kmín a čicehjte to. Uvolní se vám nos a bude se vám lépe dýchat.[hana-code-insert name=’google‘ /]

Žlučové kameny

– ložiska tohoto typu v žlučníku se nazývají žlučové kameny. Zablokují trávení a přináší s sebou bolesti. Odstraníte je buď  chirurgicky, ale také přírodní metodou. Smícháme olivový olej, 1 lžíci citrónové šťávy a 1 lžičku pepře.

Afty

– pro afty smíchejte jednu lžičku soli v teplé vodě a kloktejte.

Zhubnete

– ztratíte hmotnost a zvýšíte rychlost metabolismu- Smíchejte 1/4 lžičky pepře, 2 pl citrónové šťávy, 1 PL medu v teplé vodě.

Nevolnost

– pepř uklidňuje břicho a citrón zas zastavuje nevolnost. Opět stačí lžička citrónové šťávy a lžička pepře ve vodě a rozmíchat. Pomalu pijte.

Bolest zubů

– směs půl lžičky pepře a hřebíčkového oleje proti bolesti zubů. Přidejte na místo, kde to nejvíce bolí a čistěte si touto směěsí zuby a nejezte cukr.