7 tipů a triků, jak dosáhnout dokonalého make-upu. Měla by je znát každá žena!

Nemusíte být umělcem, abyste si dokázala vytvořit krásný a dokonalý make-up. Vše, co potřebujete, je použít některé chytré tipy a triky, které budou zdůrazňovat Vaši přirozenou krásu a skrývat některé nedostatky.

My jsme se proto rozhodli Vám shromáždit ty nejúžasnější make-up triky, které Vám pomohou vypadat bezchybně každý den.

Pro konturování obličeje používejte různé barvy

[hana-code-insert name=’google‘ /]Nejprve aplikujte svůj make-upový základ, pak korektor. Základ činí tón Vaší pleti hladší, zatímco korektor zvýrazní Vaše obličejové rysy.

Konturování nosu

Chcete-li, aby Váš nos vypadal vytvarovaně a hezky, není nutné jít pod nůž. Aplikujte tmavší korektor po stranách a pod špičku nosu.

Jednoduchý způsob, jak zvýraznit Vaše obočí!

Vytvořte si obrys obočí tužkou: nejdříve dolní řádek, pak horní. Nyní vyplňte obočí krátkými čarami.

Jak nakreslit horní oční linku?

Chcete-li vytvořit tzv. šipku, nejprve nakreslete tenkou čáru z vnějšího rohu oka směrem k čelu. Poté přidejte ještě jeden tenký řádek z téměř poloviny oka a připojte jej k prvnímu řádku. Následně šipku vyplňte. Ujistěte se, že nezanecháte žádné prázdné body.

Kartáčování řas

Vezměte si nový zubní kartáček a projeďte s ním přes řasy od kořenů ke špičce. Štětiny odstraní přebytečnou řasenku, a Vaše řasy tak budou krásně rozdělené a neslepené.

Plné rty

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Zvlhčete rty nejdříve balzámem na rty a poté lehce zapudrujte celou oblast rtů. Načrtněte konturu rtu tužkou. Použijte tmavší rtěnku do rohů rtů a světlejší do středu.

Nepoužívejte rtěnku přímo na suché a nepřipravené rty. Vždy si připravte rty tím, že je nejprve oloupete – přejeďte si rty balzámem na rty a poté je osušte vlhkým kapesníčkem. Poté použijte znovu balzám na rty, abyste je zvlhčili. Uskutečnění tohoto kroku před použitím rtěnky může skutečně výsledek změnit k lepšímu.