David Hampl
27 září, 2017

Každá žena chce vypadat stylově, bez ohledu na svůj věk. V tom se shodneme, že? Dnes Vám proto představíme několik jednoduchých a užitečných tipů, jak dosáhnout trvale atraktivního vzhledu při současném zabránění běžných a často nevědomých chyb!

1. Sukně a šaty

[hana-code-insert name='google' /]Tyto typy sukní a šatů jsou jednou z Vašich nejlepších možností. Vizuálně prodlužují postavu a skryvají nedokonalosti. Je lepší vybrat vysoce kvalitní sukně na kolena. Barva může být jakákoliv, kromě jasně neonových.

2. Kalhoty

Pokud jde o kalhoty, doporučujeme jednoduše řezané monochromatické modely. Optimální volba je něco bez oslnivé dekorace. Na druhou stranu, krásný pásek nebo popruh bude sloužit jako stylový doplněk.

3. Různé kombinace

Oživte svůj klasický vzhled živými odstíny a vzory, ale nepoužívejte více než 3 barvy v jedné kombinaci.

4. Pastelové barvy

[hana-code-insert name='google' /]Nejdůležitější je rozhodnout o vhodných barvách. Například, bledě modrá okamžitě působí mladším dojmem, zatímco žlutá je zcela nevhodná. Zvláštní pozornost věnujte světle pastelovým odstínům: béžová, slonovinová, hnědá, bílá a šedá.

5. Pohodlné podpatky

Jsou Vaše vysoké podpatky většinou shromažděné v rohu šatníku a zanesené prachem? Pak byste si měli koupit alespoň jeden pár, který je skutečně nositelný - stabilní, s pohodlným podpatkem. Jedná se totiž o skvělý módní doplněk, který krásně zvýrazní ženské křivky.

6. Stylové detaily

Zatímco je nejlepší se při výběru oblečení držet klasiky, u výběru doplňků už můžete popustit úzdu Vaší fantazii. Například můžete občas zvolit krásný klobouk, nebo masivní šperky. Módní brož nebo pestrobarevné boty jsou také příjemným doplňkem k oblečení.

7. Na závěr pár věcí, kterých byste se měli vyvarovat!

Krátké sukně

Řekněte mládí sbohem a nesnažte se ho držet. Působí to směšně a nevhodně.

Hluboké výstřihy

Taková chyba Vás může jednoduše zbavit elegance. V pokročilejším věku je zkrátka lepší vybrat výstřih, který neukazuje příliš mnoho.

Prádlo

Ponechte extravaganci 20letým. Za ta léta jste si už jistě vytvořili svůj vlastní styl a je hloupé ho porušovat čistě kvůli módě.

[hana-code-insert name='Dole' /]Trička s "mladistvými" potisky

Pokud máte kolem 35 let, oblečení s potisky roztomilých postaviček se k Vám už zkrátka nehodí. Je zde však obrovské množství dalších možností, např. vzory!

Oblečení, které je příliš volné

Nesnažte se skrývat svou postavu tím, že se oblékáte do volně tvarovaných šatů. Místo toho se naučte zdůrazňovat to, čím vynikáte a zakrývat Vaše nedostatky.

Sdílejte článek