8 věcí, na kterých se nevyplatí šetřit ani během krize! -
Menu

8 věcí, na kterých se nevyplatí šetřit ani během krize!

Spousta úspěšných úsporných strategií je založena na schopnosti odmítnout koupit věci zbytečného charakteru, ​​aby bylo dosaženo dobré investice, nebo dosažení cíle, který si nastavíte. Existují však věci, na kterých byste nikdy neměli šetřit, protože úspěch Vašich životů a Vašeho zdraví na nich přímo závisí.

My jsme se rozhodli sestavit seznam důležitých věcí, které byste si měli koupit, i když se snažíte ušetřit peníze. Tyto věci jsou tak běžné, že jim pravděpodobné často ani nevěnujete pozornost.

1. Boty

„Nejsem dost bohatý, abych si kupoval levné věci,“ řekl baron Rothschild. Je lepší mít pár drahých bot, než dva páry levných, které jsou vyrobeny z levných materiálů a poté, co je koupíte, si úplně zničíte své nohy do týden, či dvou.

Nohy jsou neustále pod tlakem v nepohodlných a těsných botách, což vede k únavě, špatnému krevnímu oběhu, bolestem kloubů, problémům s žílami a problémům s držením těla. A peněz, které vynaložíte na léčbu, bude nakonec mnohem více než v případě koupi kvalitního páru bot. A když dáte zdravotní problémy stranou, vysoce kvalitní boty udělají správný dojem o majiteli, a pomohou Vám tak cítit se více sebevědomí.

2. Spodní prádlo

Čím blíže je kus oblečení k Vašemu tělu, tím dražší by měl být. Proto nekupujte levné prádlo. Ujistěte se, že nosíte kvalitní materiály, protože ty přímo ovlivňují kvalitu Vašeho života. Špatné spodní prádlo může dráždit pokožku, způsobit zarudnutí a vést ke svědění.

Spodní prádlo, které bylo vyrobeno špatně, může být nejen nepohodlné, ale také škodlivé pro Vaše zdraví. Nízká kvalita podprsenky zhoršuje dýchání, tlačí na žíly a narušuje krevní oběh. Špatný krevní oběh je nebezpečný, protože může zastavit produkci mléka v případě kojících matek, nebo dokonce způsobit problémy s prsama.

3. Džíny

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
ZDROJbrightside.me

Líbil se vám článek?

Tisk

Zkuste odpovědět, kdo tuto křižovatku projede první. Budete jako 90 % řidičů, kteří odpoví špatně?

ZAJÍMAVOSTI
Kdo má řidičské oprávnění, ten musel absolvovat nejenom jízdy, ale musel absolvovat také testy. Bohužel fakt je takový, že většinou…

Bojíte se nevěry? Sledujte těchto 5 klíčových signálů, které mohou značit, že partner nemá jenom vás

ZE ŽIVOTA
Nevěra je podle posledních statistik něco, čeho se dopouští stále více lidí. Jak mužů, tak i žen. Pravdou ale je…

Vykonává váš pes potřebu a při tom vás sleduje? Překvapí vás, jaký je důvod, proč to zvířata dělají

ZAJÍMAVOSTI
Když jde na toaletu člověk, snaží se o to, aby ho nikdo neviděl. A už vůbec nechce, aby měl možnost…

Tvrdí Vám někdo, že rodinný život je hračka? Pak by měl vidět tyto fotografie!

ZAJÍMAVOSTI
Rodinný život poskytuje vše k tomu, abychom byli šťastní: radost, smích, emoce a samozřejmě lásku. Někdy se však naše víra…

V zahradě jsem začala pěstovat borůvky, no manžel nevěřil, že vyrostou. Já jsem si však našla tento ověřený trik, díky čemuž jich mám v zahradě kopec!

Nezařazené
Kdo by neměl rád borůvky? Jsou jedním z lesních plodů, které si pamatujeme už od dětství. Borůvky nejsou jen chutným…

Objevte 8 jednoduchých jóga pozic, které pomohou zabránit vypadávání vlasů!

CVIČENÍ
21. června svět oslavuje Mezinárodní den jógy, známý také jako Den jógy. Často jsme všichni zvyklí na jógu jako na…

Jednoduché cvičení, které pomáhá udržet Vaši mysl ostrou v jakémkoli věku!

TIPY A TRIKY
Je velmi běžné, že jsme všichni občas trochu zapomnětliví. Máme tendenci zapomínat na každodenní události, jako je zapomenutí klíčů od…

Toto je skutečný důvod, proč míváme noční můry. Zjistěte, co znamená, když ve snu padáte!

ZAJÍMAVOSTI
Každý člověk si jistě rád dopřeje slastný spánek a ponoří se do říše snů po namáhavém dni. Výjimkou jsou však…

Rádi byste doma uvařili něco zdravého, ale ti Vaši strávníci se na to netváří? Pak připravte tyto Pohankové koule s houbami! Garantujeme, že nikdo nepozná, že v nich není maso!

Nezařazené
Pro rekordní obsah vitamínů a stopových prvků se pohanka nazývá královnou krupice. Pokuste se z ní připravit chutné a zdravé…

8 Make-up tipů, které Vám pomohou vypadat za každé příležitosti dokonale!

KRÁSA A MÓDA
Make-up je kouzelná hůlka pro všechny dívky. Kromě toho, že je schopna skrýt nevýhody a zdůraznit dokonalosti na Vaší tváři,…