9 z 10 lidí to nezvládne! Budete patřit do jedné, nebo do druhé skupiny? Najdete kuře na velikonočním rébusu?

Slavný maďarský ilustrátor Dudolf baví svět povedenými grafickými hádankami, jejichž luštěním rádi tráví svůj čas staří i mladí lidé napříč celým internetem. Ku příležitosti letošních Velikonoc vytvořil mladý autor už druhý rébus, který je ještě o něco těžší, než ten předchozí. K jeho vyřešení budete potřebovat vysoké rozlišení monitoru vašeho počítače a notnou dávku trpělivosti a soustředění. Předem vás ale musíme varovat, najít kuře mezi žlutými tulipány není vůbec snadné. Nebuďte proto zklamaní, pokud se vám to nepodaří. Ale když ano, můžete si gratulovat!

Podobných obrázků už Dudolf, vlastním jménem Gergely Dudás, vytvořil už několik desítek a všechny se velmi rychle staly hitem internetových sociálních sítí, na nichž pravidelně zaznamenávají stovky tisíc sdílení a zvednutých palců. Jejich autor svá díla pravidelně přidává na své profily na Facebooku, Instagramu i na Twitteru nebo na svém blogu jehož adresu snadno najdete, zadáte-li heslo Dudolf do vyhledávacího pole Google.

Pekelně roztomilí králíci skrývají kuře, seč jim síly stačí

Můžete se tak celé hodiny bavit jeho hádankami při hledání pandy mezi sněhuláky, ducha mezi lebkami, červeného vejce mezi tulipány, případně vajíčka mezi zajíci nebo žábu mezi zelenými listy. Některé z nich jsou docela snadné. U jiných ale můžete strávit mnoho perných minut, které mohou vést až k silným pochybnostem o svých vnímacích schopnostech. Dudolfovy grafické rébusy umějí být pekelně zapeklité.

Čtěte také: Chuťovka Guacamole: Tento zázrak z avokáda můžete mít na stole už za pár minut a když se ho naučíte připravit, hned si ho zamilujete

A právě mezi ty posledně jmenované patří obrázek, který vám přinášíme právě dnes. Nevinně vyhlížející parta králíků připravující se na velikonoční řádění s barevnými vajíčky na poli plném tulipánů v sobě ukrývá hněv, zmar a zoufalství pro každého luštitele hlavolamů. Mezi stovkami drobných žlutých kvítků tulipánů se totiž ukrývá maličké žluťoučké kuřátko, jehož nalezení je vaším úkolem. Napovíme vám, že tulipány, na rozdíl od kuřete, nemají oči ani zobák. Dobře se bavte!