Adoptivní matka zažila šok, ze kterého se dlouhou dobu nemohla vzpamatovat! Když zveřejnila svůj příběh, řada lidí mu nemohla uvěřit. Neuvěříte, jaké dítě si osvojila

Mladá Američanka Katie se rozvedla, když jí bylo pouhých třicet let. Nepropadla ale depresím a beznaději, ale využila konec svého manželství jako výzvu k velkému restartu svého života. Rozhodla se, že i bez manžela vychová dítě a rozhodla se, že pomůže odloženým dětem v nouzi. Děti nakonec adoptovala celkem dvě. Čekalo ji ale šokující zjištění.

Rozvedená matka toužila po dítěti

Když se Katie Price po rozvodu přestěhovala do nového bydliště a nalezla si novou práci, napadlo ji, že by mohla pomoci nějakému nešťastnému dítěti, které skončilo jako sirotek bez matky a dát mu nový domov a lásku, kterou potřebuje. Požádala tedy o osvojení dítěte a pracovníci jí nabídli čtyřtýdenního novorozence, jehož matka zanechala po porodu v nemocnici. Chlapec dosud neměl ani žádné jméno, a proto ho Katie pojmenovala Grayson.

Než proběhlo administrativní kolečko, na jehož konci si žena mohla svého nového synka odnést domů, uběhlo celkem jedenáct měsíců. Teprve poté mohla Katie Graysona konečně oficiálně nazvat svým synem. Byla z dítěte tak nadšená a šťastná, že se nakonec po nějaké době rozhodla adoptovat dítě ještě jedno, aby Grayson nevyrůstal jako jedináček. Osud si však s ní i dětmi neuvěřitelně pohrál.

Čtěte také: Tento nápoj by měl být první, co ráno vypijete! Nakopává imunitu a celé tělo!

Adoptivní dcera matku i lékaře šokovala

Celý měsíc trvalo, než se pro nadšenou adoptivní matku našlo vhodné opuštěné miminko, které by si mohla přisvojit. Pracovníci téže nemocnice, ve které se narodil i Grayson se ženě ozvali s nabídkou novorozené holčičky, kterou matka opustila po porodu a rozhodla se o ni nestarat. Katie nadšeně nabídku přijala a brzy se do rodiny přistěhovala holčička jménem Hannah, která byla novou malou adoptivní sestřičkou malého Graysona. Novorozenou holčičku si žena z nemocnice odnesla i s novorozeneckým náramkem na ruce. Po jeho prozkoumání ale prodělala doslova šok. Na náramku stálo totiž stejné jméno matky, jako v případě jejího syna Graysona. Šokovaná žena nešetřila prostředky a nechala dětem udělat test DNA, který odhalil pravdu. Obě děti byly příbuzné. Adoptivní bratříček a sestřička byli také opravdoví sourozenci. Osud nejspíš chtěl, aby obě děti vyrůstaly v milující rodině bok po boku.