David Hampl
3 ledna, 2020

Tento příběh chytne za srdce každého. Vše začíná u porodu malého chlapce, kterého však matka odmítne a chce ho dát k adopci. Tím ale příběh rozhodně nekončí. je mnoho párů, kteří hledají dítě, ale právě chlapce, kterým je Jordan odmítají. Až se nakonec objevuje Ingeborg McIntosh, která o chlapce projeví zájem.

Ingeborg McIntosh ho adoptovat nemůže

Vypadá to, že malý Jordan má konečně štěstí a že může být konečně adoptován. Ale není to tak jednoduché. Do hry se opět dostává jeho biologická matka, která brání tomu, aby ho Ingeborg McIntosh dostala do péče. Ta se o něho přitom už několik let starala jako pěstounka, ale klasická adopce stále nebyla možné, z důvodu zásahů biologické matky.

Vše se nakonec podařilo

I když to vypadalo beznadějně a Ingeborg McIntosh už ztrácela naději na možnost klasické adopce, vše se nakonec podařilo. Konečně mohla vystupovat jako chlapcova matka, což mimo jiné znamenalo činit různá rozhodnutí, která když byla jenom pěstounkou nebyla možná a v řadě věcí chlapce stále zastupoval stát.

O 20 let později se stalo něco hrozného

Je smutné vidět, jak nevyzpytatelný je osud. Ingeborg McIntosh byla tou nejlepší a nejobětavější ženou na světě. Přesto ji postihla výrazné komplikace spojení s jejím zdravím. Začínaly jí selhávat ledviny a nutně potřebovala jejich transplantaci. Sehnat vhodného dárce nebylo jednoduché, jelikož v registrech nebyl nikdo, kdo by vyhovoval. Ingeborg McIntosh na tom začala být špatně.

Objevil se Jordan

Když se dozvěděl, jak špatně na tom jeho matka je, tak neváhal ani jedinou minutu. Ihned se nechal otestovat, aby zjistil, zda jeho ledvina bude nebo nebude vyhovovat. Po testech měl neuvěřitelnou radost, jelikož jeho ledvina mohla být použita. Díky tomu zachránil svou matku. Sám to bere jako samozřejmost, jelikož to byla právě Ingeborg McIntosh, která ho zachránila před špatným životem. Takto se jí mohl konečně dobře odvděčit.

Sdílejte článek