Adoptovali krásnou šestiletou holčičku, která jim měla každý den dělat velkou radost. Až po čase zjistili hrůzostrašné tajemství.

Adopce dětí nemusí mít vždy úplně hladký průběh, nicméně osvojíme-li si nějaké dítko, můžeme mu tím zachránit život a poskytnout mu tak bezpečný a láskyplný domov. Osvojování dítěte je obrovským krokem a vyžaduje náležitou péči a pozornost ze všech stran. U dítěte se může objevit celá řada faktorů, ale mnohé z nich mohou zůstat skryté. Jeden americký pár se rozhodl adoptovat malou šestiletou holčičku a prakticky se pustit do náročného úkolu. Netušili ovšem, že je čeká něco mnohem náročnějšího.

Na pohled milé děvče

Americký pár, Kristine a Michale, už byli rodiči tří dětí. I přesto se rozhodli, že v roce 2010 adoptují šestiletou holčičku, která má ukrajinské kořeny. Její jméno bylo Natalia a vypadala velmi hezky a mile. Uvnitř se ovšem časem začala velmi podivně. Podle slov Kristine se dokonce pokusila zničit jejich životy.

Chtěla zabít rodiče

Kristine sdělila, že se jí malá Natalia jednou pokusila natlačit do elektrického plotu, do její kávy nalila bělidlo nebo rodiče ohrožovala ve spánku. Je až těžké uvěřit, že by k něčemu takovému byla malá holčička schopná. Mnoho lidí také uvádí v šok, kde na to dívka došla a jaký k tomu vůbec měla důvod. Časem se dokonce ukázalo, že Natalia po menstruaci házela krvavé kousky do koše a schovávala je tam. Kristine navíc zjistila, že Natalia nemá přátele a používá typická slova pro teenagery.

Čtěte také: Nejenom, že bylo šokující zprávou to, že moře vyplavilo na pláž těla těchto ohromných velryb. Aby toho nebylo dost, udivilo všechny zjištění, co bylo obsahem jejich žaludků. Co v nich vědci našli?

Odhalení skutečného věku

Rodina se rozhodla situaci řešit, a vzala jí tak na psychiatrické vyšetření. Zde se Natalia přiznala, že své rodiče chtěla opravdu zabít a svého činu vůbec nelitovala. Lékaři také odhalili další chyby, které souvisely s jejím narozením. Prostřednictvím testů hustoty kostí se ukázalo, že Natalii je nejméně 14 let. Někteří dokonce tvrdili, že jí je 28 let a trpí poruchou růstu a potřebuje psychiatrickou léčbu. Nakonec se Natalia dostala k jiné rodině, kde žije šťastný život.