David Hampl
13 prosince, 2019

Říká se, abychom nečinili druhým to, co nechceme, aby druzí činili nám. Je to zlaté pravidlo, které v životě prostě platí. Ne ovšem vždy, a ne všichni se jim drží. Kdyby se jím drželi, možná by pro ně byl život snadnější a oni by byli spokojenější, kdo ví. Muž z tohoto příběhu si rozhodně zasloužil, co potřeboval. Být hrubá, agresivní a lhostejný se prostě nevyplácí. Život nám vrátí vše, co mu vyšleme.

Karma existuje

Někteří lidé věří, že karma skutečně existuje. Jakmile se pak stane něco tomu, kdo jim něco provedl, jsou spokojení. Stejně tak jsou spokojení, když vidí, jak se karma vypořádává s těmi, kdo udělali něco špatného. Takoví lidé si totiž zaslouží přesně to, co udělali. Karma je v tomto případě prostě nevyzpytatelná a funguje kdykoliv a kdekoliv. Nikdo před karmou neuteče, protože nás dožene, i kdybychom se vydali na druhý konec světa.

Na přechodu pro chodce

Někdy nemusíme chodit ani na druhý konec světa, ale stačí jen přejít vozovku a na přechodu se předvést. Na internetu je spousta důkazů karmy, nicméně tento záznam mluví za vše. Příkladem je tento muž, kterého si po přechodu silnice karma hned vyhlídla. Dostal tak to, co si rozhodně zasloužil a doufejme, že příště se bude chovat lépe.

Přímá rána karmy

Video, resp. záznam, který můžete shlédnout níže, pochází z automobilové kamery jednoho motoristy. Děj se odehrává u přechodu pro chodce na frekventované silnici uprostřed rušného města. V záznamu můžeme vidět, že řidič auta s kamerou zastavuje, jakmile na semaforu blikne červené světlo, aby mohl nechat projít chodce. V normálním případě je slušné poděkovat, nicméně tento chodec byl evidentně ve velmi špatné náladě. Řidič ho zřejmě nějakým způsobem rozptýlil, a proto se k němu chodec začal chovat velmi agresivně a hrubě. Pak přišla přímá rána karmy a muž dostal zasloužený trest. Podívejte se sami.

Sdílejte článek