Akné, jizvy, popáleniny a jiné problémy s kůží nevyřešíte krémem z lékárny. Připravte si domácí gel, který funguje lépe. Přitom jeho hlavní složky jsou pouze dvě! -
Menu

Akné, jizvy, popáleniny a jiné problémy s kůží nevyřešíte krémem z lékárny. Připravte si domácí gel, který funguje lépe. Přitom jeho hlavní složky jsou pouze dvě!

Problémy s pletí mohou být různorodé a může jich být skutečně více než dost. Mnoho žen dá na televizní reklamy, jiné zase na rady v lékárnách a tak utrácejí mnoho peněz za krémy, které ne vždy dokážou pomoci tak, jak potřebují. Výsledkem toho je, že jsou spíše nespokojené. A to je ta chvíle, kdy se rozhodnou hledat pomoc na lepším místě. Tedy v přírodě. A právě odtud pochází tento náš recept na gel, který si můžete nejenom snadno připravit, ale na který jsou potřeba pouze 2 suroviny.

Co je pro pokožku to nejlepší?

Myslíte si, že správný a funkční krém na pokožku musí být vyrobený výhradně jenom z různých chemických látek? Rozhodně tomu tak není. O tom se přesvědčíte ve chvíli, kdy se podíváte na tento zázrak. Je totiž složený jenom ze 2 surovin. A o jaké se jedná a které jsou ty, které lze označit jako něco unikátního? Tou první rostlinou je aloe vera, což je rostlina známá svými účinky právě na lidskou kůži. Druhou složkou je přírodní, kokosový olej.

Na co pozitivně působí?

Dá se říci, že obě dvě hlavní suroviny pozitivně působí na všechno, co se týká vaší kůže. Když budeme konkrétní, tak můžeme jasně a objektivně říci, že prioritou jsou ekzémy, stejně jako různé vyrážky. Dobře si poradí také s kůží, která je suchá, nebo která je podrážděná. Jelikož se v obou případech jedná o přírodní látky, nelze zapomínat také na to, že jsou vhodné i na citlivou pokožku. Což už moc klasických krémů nemá.

Jak si tento unikátní gel připravit?

Co je na něho potřeba, to již víte. Příprava rozhodně není nijak složitá. Právě naopak. První věcí je půl šálku kokosového oleje, který by měl být kvalitní. Tedy panenský. Dále je třeba mít k dispozici čistý aloe vera gel, kterého stačí mít méně, a to zhruba třetinu šálku. Opět je na místě, aby to byl gel co možná nejvyšší kvality. Kdo má zájem, ten může přidat ještě jednu složku. A tou je konkrétně esenciální olej, který se používá proto, aby měl výsledek příjemnou vůni. Zde je konkrétní volba libovolná a záleží na každém, jakou možnost zvolí.

Samotný příprava už je snadná, jelikož je na místě všechny složky postupně propojit. Jak na to? Můžete je míchat ručně, nebo si pomoci šlehačem nebo mixérem. Poté už stačí dát do lednice, kde by měl být tento zázračný gel také dlouhodobě uchováván.

Co vše díky němu zvládnete?

Několik věcí, na které se dá používat, jsme již uvedli. Mluvili jsme především o kožních problémech, které ale nejsou jedinými důvody pro vyzkoušení. Zapomínat nelze také na to, že se hodí, pokud chcete zpomalit stárnutí pokožky. Dále potěší také celkové antibakteriální účinky, které se tedy hodí hlavně ve chvíli, kdy je na místě zanechat kůži dokonale zdravou. Zapomínat však nelze ani na to, že se tento gel může používat ve chvíli, kdy je vaše kůže suchá nebo mastná a vy toužíte po tom, aby byla opět běžná a normální.

Jak používat?

Je to snadné. Tento zázračný gel se používá stejně, jako jakékoliv jiné krémy a masti. Používá se tak, že se rozetře na konkrétní místo, kde je problém. Zde se nechá působit, dokud se nevstřebá. Nejde ale o možnost jedinou, protože opomíjet nelze ani to, že ho lze použít jako prospěšný gel masážní. A dále to může být také odličovací gel, pomocí kterého se dobře odstraní make-up. Poslední použití dále nemusí být nutně spojeno jenom s vlasy, jelikož je zde možná ještě jedna alternativa, a tou je nanesení na vlasy.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Trápí Vás popraskané paty? Použijte tuto metodu a je po…

Celý den jste na nohou a nemáte čas si ani pořádně odpočinout? Bolí Vás nohy a ke všemu Vám opět…
KRÁSA A MÓDA

Stačí málo a zbavíte se kruhů pod očima. Díky nim…

Každá žena, která má ráda sebe sama, se snaží vypadat skvěle v každém případě. Stará se o vlasy, čistí svoji pleť…
Krátké účesy - ženy
KRÁSA A MÓDA

Krátké účesy: Jaký sluší nejvíce mužům, a který ženám?

Dlouhé vlasy už nejsou tak in jako dříve, a muži i ženy je postupně nahrazují krátkými účesy. Ty jsou praktické,…
KRÁSA A MÓDA

Chcete věčné mládí? Zapomeňte na kosmetická studia a vsaďte na…

Náš obličej o nás vypovídá mnohé. Často se říká, že všechno, co se nám v životě přihodí, všechny naše starosti i…
KRÁSA A MÓDA

Nebudete věřit tomu, jak vaší pleti prospěje pleťová maska vyrobená…

Snem každé ženy je udržet si co nejdéle mladistvý vzhled. Některé ženy z tohoto důvodu chodí pravidelně do kosmetických salonů, jiné…
KRÁSA A MÓDA

Je to vůbec možné? Stačí 9 dní a pomocí této…

Následující dieta pochází od ruské odbornice na výživu, Margarity Korolevové. Podle jejich metod a postupů už zhublo spoustu ruských celebrit,…