AKTUÁLNĚ: Karel Gott po své smrti zanechal TENTO velký rodinný závazek. Co dcery musely, musí a budou ještě muset snášet?

Když odejde někdo blízký, je to pro každého velmi smutná zpráva. Zvláště, pokud někomu odejde otec, což se v tomto případě stalo. Karel Gott byl otcem dvou stále ještě nezletilých dcer, kterým se jednoho dne zcela změnil život. A aby toho nebylo málo, velký zájem médií prohluboval problémy, které se pozůstalých týkaly. A jak se mají obě holčičky nyní?

Starosti psychologů a psychiatrů

Na toto téma se vyjádřilo několik odborníků z řad psychologie a psychiatrie, kteří jasně potvrdili obavy všech. Dívky se budou muset vyrovnat jak se ztrátou milovaného otce, tak i s celkovým mediálním tlakem, který na ně míří ze všech stran. První zkouška přišla už v den samotného pohřbu, který byl velmi sledovanou událostí.

Vánoce se blíží

Podle odborníků jsou to každý rok především Vánoce, které dokážou změnit psychiku člověka a mohou výrazně ovlivnit jeho duševní zdraví. Děje se to mnoha dospělým lidem a je jasné, že se to může dít také dětem. Zvlášť ve chvíli, kdy je smrt jejich otce stále ještě celkem čerstvou událostí. A budou to první Vánoce, které budou bez něho. Je jasné, že to může psychiku člověka ovlivnit velmi negativně.

Čtěte také: Ve Švýcarsku navrhli vědci způsob diagnostiky raných příznaků nebezpečných onemocnění. I Vám to může jednou zachránit život!

Jak se holčičkám daří nyní?

Od pohřbu uplynula již nějaká doba, a tak je na místě zajímat se o to, jak se oběma dcerkám daří. Vzhledem k velkému zájmu ze strany médií se dělá vše proto, aby měly soukromí a aby byly ušetřeny celé řady otázek. Proto se veškeré dotazy směřují především na mluvčí, která je aktuálně tou osobou, která by měla stav pozůstalých znát nejlépe.

Co mluvčí řekla? Její slova šokovala

Na jeden z dotazů, jak se holčičkám po smrti Karla Gotta holčičkám daří odpověděla mluvčí celkem šokující zprávou. Jednoduše takovou, že se k dané věci nebude dále vyjadřovat. Znamená to snad, že o soukromí nechce mluvit, nebo to znamená, že se jim daří stále špatně? To bohužel vědí zatím jenom ony sami.