AKTUÁLNĚ: Zfalšoval smrt své vlastní přítelkyně. Policie dnes odkryla srdcervoucí příčinu

Lidé občas dělají šílené věci, o kterých je možná lepší ani nemluvit, ale aby někdo využil neštěstí druhého pro svůj vlastní prospěch, to považují za opravdu hrozné, sobecké a trestuhodné. Nikdo nemá právo se sebemenším způsobem podílet na neštěstí druhého. Je to něco, co by se mělo trestat, protože takové věci se opravdu nedělají. Říká se miluj bližního svého, ale tento muž rozhodně není tím příkladem. Představte si, že pro svůj vlastní prospěch natočil krutou smrt ženy, kterou miloval. Je neuvěřitelné, čeho všeho jsou lidé schopni se dopustit pro peníze a slávu. Láska, úcta a pomoc zřejmě těmto lidem nic neříká.

Do vězení s ním

Velmi smutné na celém příběhu je také to, že muž ženě vůbec neřekl, co se chystá udělat. Neměla tedy vůbec možnost se k celé akci vyjádřit. Zasáhl tedy do svobodného rozhodování druhé osoby, což je také hrozné. Už nyní musíte tohoto muže proklínat že? Všechno ovšem naznačuje na fakt, že se dívka na celém projektu podílela také, ale bohužel tomu ve skutečnosti tak není. Existují určitá pravidla, která by se měla dodržovat. Muž je však porušil, a proto půjde do vězení.

Silná vlna kritiky

Internetoví uživatelé, kteří video se smrtí mladé krásné ženy viděli, jsou počinem muže velmi rozhořčeni a naštváni. I když pokus o natočení smrti ženy skončil neúspěchem, na muže se svalila obrovská vlna kritiky ze všech stran. Ať už to muž myslel, jak chtěl, bylo to přes čáru a teď musí nést následky. Dobře mu tak, nafoukanému mladíkovi.

Litovat do konce života

A o koho vlastně šlo? Mužem je Jay, známý kanadský youtuber. V jednom ze svých videí předstíral smrt své přítelkyně. Chtěl se totiž stát více populárním a získat tak mnohem více peněz. Bohužel udělal velkou chybu, když se pokusil zrealizovat nápad, který se urodil v jeho hloupé hlavě. Odběratelů měl dost, ale zřejmě chtěl ještě více, takže tato jeho nenasytnost ho dohnala až k činu, kterého bude litovat po celý život. Rodina dívky ho dala samozřejmě k soudu a všechny videa muže byla z internetu odstraněna. Co si o tom myslíte vy?