Alice Bendová prožívá smutné období! Zemřela ji milovaná Olinka! Sdílela srdceryvný příspěvek na Instagramu!

Milovníci psů mají zvláštní pouto se svými čtyřnohými přáteli. Pro herečku Alici Bendovou to platí dvojnásob – tato populární česká celebrita si do svého domova pravidelně přijímá opuštěné pejsky, kteří hledají nový domov. Nedávno však Alici zasáhla tragická událost, když jeden z jejích milovaných mazlíčků, devítiletá čivava jménem Olinka, nečekaně zemřela. Přestože se personál veterinární kliniky celou noc snažil zachránit Olinčin život, srdce této oddané fenky nakonec přestalo bít. V tomto dojemném příběhu se podíváme na to, jak se Alice Bendová vyrovnává s bolestnou ztrátou a jak její příběh rezonuje s ostatními milovníky psů.

Láska k opuštěným pejskům

Už dlouhá léta je Alice Bendová známá svou velkou láskou k opuštěným a handicapovaným pejskům. Tato herečka pravidelně navštěvuje útulky a bere si domů ty psy, kteří potřebují novou rodinu a mají málo šancí na adopci. „Mám doma obvykle kolem pěti pejsků, kteří by jinak skončili na ulici nebo v útulku,“ říká Alice s hrdostí. Její domácnost je tak plná štěkotu, mazlení a věrné psí společnosti.

Tragická ztráta milované Olinky

Jedním z těchto čtyřnohých členů její „smečky“ byla devítiletá čivava jménem Olina. Olina byla u Alice už přes dva roky a stala se nedílnou součástí rodiny. Bohužel však tato oddaná fenka náhle zemřela, přestože se personál veterinární kliniky celou noc snažil bojovat o její život. „Naše milovaná holčičko, byla jsi s námi přes dva roky a my se nemůžeme smířit s tím, že jsi odešla, v devíti letech. Tak náhle. Bojovali jsme celou noc, abys s námi zůstala, ale nepovedlo se, zradilo Tě srdíčko,“ napsala zoufalá Alice na sociální síť.

První pejsek z útulku – Biginka

Toto není první tragická ztráta, kterou Alice v posledních letech utrpěla. Loni v září jí zemřel její první pejsek z útulku, grifonek jménem Biginka. „Jeli jsme rychle do nejbližší veterinární nemocnice, ale ani to nepomohlo. Děkujeme za snahu celému personálu,“ dodala Alice s bolestí v hlase.

Alice pomáhá opuštěným zvířatům

Alice Bendová se dlouhodobě angažuje v pomoci opuštěným a handicapovaným zvířatům. Nejen že do svého domova pravidelně přijímá pejsky z útulků, ale také podporuje různé organizace, které se věnují záchraně a péči o opuštěná zvířata. Tato její velkorysost a laskavost vůči čtyřnohým tvorům je obdivována mnoha lidmi.

Zdroj: Blesk.cz