Andělé z nebes sestavili žebříček: Jaké ženy jsou podle znamení zvěrokruhu těmi nejlepšími?

Patříte mezi ty, které zajímá, jak to mají se vztahy? Chcete se něco zajímavého dočíst o sobě nebo o vašem partnerovi z horoskopů? Jestliže vaše odpověď zní ano, pak jste tu na správném místě. A pokud budete číst dále, na vaše otázky naleznete odpovědi, které hledáte.

Štír

Není to bezdůvodně, proč jsou ženy narozené v tomto znamení na posledním místě našeho žebříčku. Jedná se o ženy narozené od 23. října do 22. listopadu. Jejich nebezpečnosti také dost dodává to, že na značce, která má znázorňovat jejich znamení, nalezneme šipku, která poukazuje na jedovatý bodec, který je pro štíry typický. Přes to, že tyto ženy mohou být velmi inteligentní a přitažlivé, muži, kteří s nimi žijí, mají pocit, že nejsou plně svobodní a jsou jejími otroky. Těmto ženám také není cizí si své partnery, a nejen je, omotat kolem prstu a následně toho využívat. Jsou ve vztahu až panovačné, a muži se jim tak musí podřizovat. Pro dlouhodobé vztahy jsou tyto ženy ty nejhorší, proto jsou spíše vhodné pro vztahy krátkodobé.

Ryby

Předposlední místo získaly právě ty ženy, které se narodily mezi 20. únorem a 20. březnem. Ryby jsou obecně velmi proměnlivá znamení s neustálou snahou se přizpůsobovat. Velmi negativním projevem jejich osobnosti je to, že jsou velmi náladové. Tyto ženy dokážou být velmi atraktivní, ovšem pouze dokud mají dobrou náladu. Pokud přetrvává, zažijete s nimi spoustu veselých chvil, během kterých pro vás pojem nuda bude nicneříkající. Ovšem pokud je dobrá nálada přejde a začnou mít náladu spíše špatnou, je dobré jim dopřát dostatečný prostor. Rozhodně od nich nemůžete čekat, že budou dělat věci, které se jim nelíbí, nebo jsou pro ně nevyhovující. Stejně jako ženy narozené ve znamení štíra, si dokážou snadno omotat své partnery kolem prstu a přinutit je být na nich závislými.

Čtěte také: Dokonalý recept, který jednoznačně zažene chuť na sladké. Růžičky z tvarohového těsta, jejichž příprava Vám zabere jen 20 minut!

Od desátého místa po sedmé

Na těchto příčkách jsou umístěna znamení, která nepatří mezi ty nejlepší partnerky, ovšem určitě naleznete výjimky či někoho, pro koho bude přístup těchto žen plně vyhovující. Pokud však máte pocit, že vám tyto ženy nevyhovují, měli byste se raději zaměřit na ženy narozené v jiných znameních.

  • Lev
  • Střelec
  • Blíženci
  • Beran

Ne všichni se spokojí s ženami, které bývají povýšené. Lvice takové být umí. Ať už pro ně uděláte cokoliv, nikdy jim to nebude dost. Umí být hravé, avšak velmi blízko si nikoho jen tak nepustí. Pokud se do vás ale zamiluje, umí být dobrou partnerkou. Již od přírody má ale do vínku dáno, že často láme srdce. Pokud se rozhodnete dát dohromady se střelcem, smiřte se s tím, že se jí budete spíše podřizovat, než že by bylo něco podle vás. Kvůli nemožnosti kompromisu se z nich mohou stát strašné partnerky, se kterými dlouho nevydržíte. Pokud už jste ve vztahu s takovouto osobou, měli byste si dávat pozor na to, co před nimi říkáte. Blíženci snadno odkryjí vaši lež, tudíž není dobré před nimi cokoliv skrývat. Pokud to však uděláte tak vězte, že následky mohou být katastrofální. Pokud se však rozhodnete být počestnými, budete s těmito ženami velmi šťastní. Velmi vysoké sebevědomí bychom mohli najít u žen narozených ve znamení Berana. Velkou nevýhodou však ve vztahu může být jejich absence sebekritiky či dokonce jejich tvrdohlavost. Na rozdíl od ostatních vás však u této ženy nečeká taková převýchova.

Od šestého místa po třetí

Na těchto pozicích našeho žebříčku naleznete ženy, se kterými budete mnohem spokojenější než s výše uvedenými. Ať už se jedná o lepší komunikaci či porozumění, ženy, které vám budou více vyhovovat, naleznete níže.

  • Váhy
  • Panna
  • Býk
  • Kozoroh

Pokud hledáte perfektní manželku, která umí skvěle vařit a je rodinně založená, těžko budete hledat někoho lepšího než právě Váhy. Musíte si však dát pozor, abyste ji nenaštvali. Jsou totiž velmi výbušné. Pokud však přetrpíte tuto dávku zlosti, čekají vás opět šťastné chvíle. Jsou skvělou volbou, pokud chcete žít jako v pohádce. Člověkem, který vás nepochybně dokáže vyslechnout a dát vám dobrou radu, je Panna. Určitě si s ní budete mít vždy co říct a dodá vám hodně sebevědomí. Avšak tyto ženy bývají tvrdohlavé a velice často přesvědčeny pouze o své pravdě. Ženy ve znamení Býka jsou bojovnice, které chtějí být velmi úspěšné. Jsou velmi zaměřené na svou kariéru, což může vztahu škodit. Kozoroh je znamení, ve kterém chtějí ženy pro sebe i pro svého partnera jen to nejlepší. Nezamilují se jen tak do každého, ale když už do někoho, stojí to za to.

Vodnář

Velmi něžné a bezproblémové. Tak by se dali nazvat ženy narozené v tomto znamení. Snadno u nich naleznete vlastnosti jako pečlivost či upřímnost. Budou na vás velmi hodné a milé. Nebude tedy snadné najít někoho, kdo by se jim rovnal.

Rak

Na prvním místě nalezneme chytré a krásné ženy ve znamení Raka. Nemají rády hádky a moc dobře ví, kdy mluvit a kdy ne. Když už se však mluvit rozhodnout, důkladně to předtím promyslí. Jsou skvělými milenkami i hospodyněmi. Jejich submisivní chování ve vztahu vše jen usnadňuje.