Aneta Krejčíková (32): Šok z jejích prsou!

Aneta Krejčíková, herečka známá ze seriálu Ulice, nedávno podstoupila estetickou operaci na svých prsou. Od té doby se její vylepšený dekolt stal předmětem častých otázek ze strany fanoušků, což však sexy herečce není příliš příjemné. Aneta je zděšena tím, že se mladé dívky nechávají operovat a zasahovat do svého těla.

Proč podstoupila operaci prsou?

Aneta Krejčíková, která se proslavila rolí Gábiny v seriálu Ulice, se rozhodla podstoupit estetickou operaci svých prsou. Herečka sama uvedla, že její rozhodnutí bylo motivováno změnou tělesného vzhledu po dvou těhotenstvích a následném hubnutí. Během těhotenství přibrala 20 kilogramů a po porodu začala bojovat s návratem ke své původní váze. To způsobilo, že její tělo prošlo značnými změnami.

Názor na plastické operace

Aneta se otevřeně vyjádřila k tématu plastických operací. Sama přiznala, že si dávala velmi záležet na svém rozhodnutí, zda operaci podstoupit. Na druhé straně ji děsí, když vidí mladé dívky, které se rozhodnou pro chirurgické zákroky a zasahují do svého těla.

Postoj ke kráse

Anetin názor na krásu se liší od běžných standardů. Podle ní krása nezávisí na velikosti prsou, nohou nebo zadečku, ale na tom, jakým způsobem člověk přistupuje k životu a jakým způsobem vyzařuje svou energii. Aneta věří, že každá žena by se měla cítit krásná a sebevědomá, bez ohledu na svůj vzhled.

Vliv médií na vnímání krásy

Aneta se vyjádřila také k vlivu médií na vnímání krásy. Podle ní média často prezentují nepravdivé a idealizované obrazy krásy, které mohou vést k nízkému sebevědomí a nedostatku sebeúcty. Aneta věří, že je důležité, aby se média více zaměřila na prezentaci různorodého a reálného vzhledu. Aby ženy měly možnost se identifikovat a cítit se přijímány a krásné.

Aneta rovněž vyjadřuje svůj postoj k tlaku, který média vyvíjejí na ženy v otázkách vzhledu. Podle ní by média měla ženy prezentovat jako silné, inteligentní a sebevědomé osobnosti, a ne jen jako objekty krásy či dokonalosti těla.

Sebevědomí

Aneta silně propaguje sebevědomí a sebelásku. Věří, že každý by se měl přijmout takového, jaký je. Každý den se aktivně zapojuje do posilování svého sebevědomí a neustále si připomíná, že nikdo není dokonalý a že akceptace vlastních nedostatků a chyb je nezbytná.