Menu

Světově uznávaná Angela Pearl přináší horoskop na celý rok 2019. Podívejte se s námi, co vás čeká a nemine

Také si někdy říkáte, co vás čeká a co vás nemine, a jak je možné, že se vám stalo právě toto? Mnozí lidé to přisuzují hlavně náhodě a svému chování. Málokdo ale tuší, že na to může mít vliv i on sám. A to jenom podle toho, kdy se narodil. Konkrétně je s tím spojeno znamení zvěrokruhu, které člověka ovlivní více, než si jenom myslí.

Znamení jako věštba do budoucnosti

Pokud nechcete být v budoucnu tak úplně překvapeni tím, co všechno vás čeká, ani nechcete nechat vše náhodě, je v první řadě na místě zjistit si, v jakém jste znamení. A právě základní charakteristika se pro vás stane základním vodítkem v tom, co můžete ve svém životě zhruba očekávat, jelikož znamení vlivní vaše chování a to ovlivní věci, které se vám stanou.

Dále však nezapomínejte ani na různé předpovědi, které jsou také velmi důležité. Pokud chcete vědět, jaký pro vás následující rok bude, podívejte se na to, jaký horoskop pro vás připravila Angela Pearl. Najděte si své znamení a zjistěte, co vás čeká a nemine.

Aries

Pokud se podíváme na hlavní výhledy a předpovědi, rozhodně nelze zapomínat na to, že osoby v tomto znamená čeká zajímavé cestování, stejně jako nelze opomíjet ani šanci na seznámení se zajímavými lidmi. Nemusí být výjimkou, že se obojí stane právě při některé ze zajímavých cest.

Taurus

Co je tím nejdůležitějším? Že lidé narození v tomto znamení se mohou dočkat různých pozitivních změn. To znamená, že jejich rok bude spojený s úspěchy jak v osobním, tak i profesním životě. Dá se říci, že pokud vás čeká něco důležitého, je dobré tento krok učinit, jelikož jsou vám hvězdy nakloněny a vše vyjde jak má.

Gemini

Rok bude pro blížence spojený s tvrdou dřinou, která ale přinese své ovoce. Jednoduše platí, že kdo bude celý rok makat, ten se dočká úspěchů finančních, kariérních, stejně jako i osobních. Také je třeba říci, že začátek roku bude jako stvořený po případnou změnu. Pozor na zdravotní problémy, které mohou plynout nejenom z pracovní zátěže.

Cancer

Rok, který bude spojený hlavně s řadou změn, které budou tvůrčího charakteru. Máte v plánu například zvelebit svůj byt, nebo něco vlastního vytvořit? Bude pro to ideální doba. Půjde také o období, kdy se může dařit v podnikání. Jak v tom rozjetém, tak i v podnikání, které budete chtít začít a postavit se na vlastní nohy.

Leo

Rok bude pro lva hlavně celkovou radostí, kdy si bude moci užívat života. Zároveň se ale objeví doba, kdy se mohou vyskytnout menší finanční komplikace. Ty plynou z nutnosti koupě určitých věcí, na kterých lev nebude mít dostupnou sumu. Zde proto pozor na případné půjčky, které pokud si budete brát, rozhodně je dobře promyslete.

Virgo

Kdo je ve znamení panny, toho čekají hlavně nová setkávání. Může se jednat jak o získání nových přátel, tak se může jednat také o nalezení nového partnera, stejně jako partnerky. Jde také o tok, kdy se bude dařit učení nových věcí. Pokud plánujete rozšířit své znalosti a dovednosti, nebude lepšího období, než je toto.

Libra

Kdo je ve znamení vah, ten zažije úspěch. A to jak profesní spojený s povýšením, tak i podnikatelský spojený s dobrým rozjezdem. Obojí je samozřejmě spojeno také s finanční stránkou věci. Dařit se může také v osobním životě, kdy budou hvězdy nakloněny jedincům, kteří jsou single. Dojde k tomu, že by se mohla objevit nová láska.

Scorpio

Pokud jde o peníze a také lásku, tak můžeme říci, že nebude lepšího období, než přinese právě daný rok. Vše by mělo být harmonické a úspěšné. Tomu, komu se ve vztahu nyní příliš nedaří, tomu hvězdy doporučují dát současným partnerům sbohem a raději prožívat harmonii a radost s někým, kdo za to bude opravdu stát.

Zodiac

Kdo je střelec, ten by měl myslet na to, že by jeho rok měl být spojený s odpočinkem. Jinak to pro něho může celkem špatně dopadnout. Cílem je hlavně uvolnění po psychické, ale i fyzické stránce. Kombinace by měla být jasná. Je to hlavně méně práce, stejně jako není na škodu promyslet dovolenou, kde se dá zrelaxovat.

Capricorn

Pokud jde o vztahy osobní, nemusí být vše úplně růžové a mohou se objevit problémy. Kde se ale bude kozorohům dokonale dařit, to je oblast pracovní. Kdo chce povýšení, nebo kdo chce rozjet svou vlastní firmu, ten by rozhodně neměl váhat. Toto je období, které je k pracovním úspěchům doslova jako stvořené. Právě na úkor těch osobních.

Aquarius

Vodnáři si konečně zaslouží to, o co tolik usilují. Komu přijde, že je na světě zbytečný, ten může počítat s tím, že se to změní. A to ve všech oblastech. V práci se může jednat o povýšení a mzdu. V osobním životě se bude jednat o dávku uznání a také dávku lásky. Pokud jde o oblast zdraví, i zde bude vše v naprostém pořádku. Případné současné neduhy odezní.

Pisces

Hvězdy slibují rybám hlavně to, že nebudou na jednom místě. Může to být pozitivní, ale i negativní zpráva. Klady jsou spojeny s možným cestováním a také dovolenou. Oproti tomu zápory zase s mnoha služebními cestami. To první osobním vztahům, zdraví i psychice prospěje. To druhé může vše výrazně narušovat.

Tisk

Zájem o nebankovní půjčky stále roste. Vyplatí se?

ZE ŽIVOTA
Potřebujete si půjčit menší obnos peněz, ale nechcete procházet zdlouhavým procesem vyřizování v bance? V takovém případě na scénu přichází…

Nenechte se znechutit spolusedícím v letadle – mohli byste se za to nenávidět. Tak jako se to stalo jednomu muži…

ZE ŽIVOTA
My lidé jsme občas nepříjemní, pokud nám někdo zasahuje do komfortní zóny. Bohužel, v některých případech se nemůžeme jen tak zvednout…

Víte, jak se rozpoznají příznaky mrtvice? Pár minut může zachránit životy

ZE ŽIVOTA
Mrtvice bývá považována za častou příčinu úmrtí hlavně z toho důvodu, že lidí z počátku podceňují příznaky a když se objeví naplno,…

5 jednoduchých pravd o vztahu, které byste měli vědět. Nic není tak dokonalé, jak se na první pohled zdá!

TIPY A TRIKY
Tolik toho bylo napsáno o vztazích, takže je teď už docela těžké říct, co je pravda a co není. My…

22 Jednoduchých pravidel etikety, jež byste měli znát, pokud chcete ostatní oslnit Vašimi způsoby!

TIPY A TRIKY
Dnes mnoho lidí považuje etikety za zbytečné a zastaralé. Zásluhou dobré mravy však není slepé sledování stovek malých pravidel a…

Řídíte se tím? Zde je 11 věcí, které dělají šťastné páry před tím, než jdou spát!

ZAJÍMAVOSTI
Je velmi důležité trávit nějaký čas se svým partnerem před spaním. Nezáleží na tom, kolik času budete muset společně trávit…

Znamení zvěrokruhu předurčuje problémy ve vztahu. Co lidé potřebují a jací jsou?

ZE ŽIVOTA
Jenom málokdo může říci, že jeho první vztah vydržel a že je stále s partnerem nebo partnerkou, se kterou došlo k seznámení…

Zahoďte starou impregnaci na boty – nano impregnace funguje lépe

ZE ŽIVOTA
V obchodě vám opět vnutili impregnaci na boty, už asi desátou, a opět se vám zdá, že nefunguje, jak má?…

Dodavatel zvýšil ceny za energie? Poradíme, jak odstoupit od smlouvy, která je pro vás nevýhodná

ZE ŽIVOTA
Držíte v rukou poslední vyúčtování ze energie a nestačíte se divit: dodavatel zvýšil ceny a vás tak čeká zaplacení mnohem…

Nenechte se znechutit spolusedícím v letadle – mohli byste se za to nenávidět. Tak jako se to stalo jednomu muži…

ZE ŽIVOTA
My lidé jsme občas nepříjemní, pokud nám někdo zasahuje do komfortní zóny. Bohužel, v některých případech se nemůžeme jen tak zvednout…