David Hampl
29 ledna, 2021

Když bylo Genevieve Purintonové ze severní Tampy osmnáct let, porodila své první dítě. Lékaři však novopečené matce tehdy oznámili, že dítě nepřežilo. Po letech se žena dozvídá, že jí v nemocnici kdysi lhali. Vyhledala ji totiž dcera, které je nyní už 70 let. Ve svých téměř 89 letech se tak shledala se svým potomkem, o němž neměla ani potuchy.

Velký šok i štěstí zároveň

Paní Genevieve bydlí momentálně kvůli svému pokročilému věku v centru asistovaného bydlení v severní Tampě. Jednoho dne ji ovšem kontaktovala neznámá dáma, jež se představila jako její dcera. Byla to šokující zpráva, kterou zakončilo šťastné shledání. Connie Moultroupová cestovala za svou matkou skutečně velkou dálku. Vyrazila za ní až z Vermontu.

Sedmdesátiletá dáma svou pravou maminku hledala v podstatě už od dětství. Věděla, že je adoptovaná. Minulé Vánoce vše změnily. Pod stromek dostala Connie soupravu na provedení DNA testu, díky kterému je možné vyhledat předky. A tak ji svitla naděje, že se konečně dozví, kdo ji skutečně přivedl na svět. Díky testování se její rodina rozrostla o bratrance, s kterým se následně telefonicky spojila. Od něj pak dostala informaci, že její biologická matka je stále naživu.

Setkání, které dojímá celý svět

Setkání Connie a Genevieve sledoval v podstatě celý svět díky sociálním sítím. Na YouTube můžete i vy samotní shlédnou dojemné objetí matky a dcery. Věřte, že možná i slza ukápne. Ženy na sebe čekaly tak dlouho. Genevieve ve svých téměř 89 letech nemohla věřit svým vlastním očím. Náhle se jí rozrostla rodina o milovanou dceru, vnoučata, a dokonce i pravnoučata. V takto pokročilém věku si nemohla přát nic lepšího. Dodnes je však paní Genevieve nejasné, proč jí po porodu zdravotnický personál lhal. To už se pravděpodobně nedozví. Důležitější je, že se obě dámy konečně setkali.

Sdílejte článek